Друк

Житомир

Код ЄДРПОУ 04053625 Житомир
Житомир - місто на північному заході України, розташований на річці Тетерів. Адміністративний центр Житомирської області та Житомирського району (не входить до його складу). Населення міста - 270 тис. (2015), територія - 6100 Га. Місто ділиться на Богунський і Корольовський райони.

Житомир - важливий економічний і науково-технічний центр регіону. На підприємствах міста випускають скло, металоконструкції, електронні прилади, світлодіодні екрани, кондитерські вироби, тканини, меблі, взуття, автодеталі і т.п. Розвинена також обробка природного каменю (габро, лабрадорит, різні види граніту). Житомирська область настільки багата корисними копалинами, що її нерідко називають малим Уралом.

До середини 1990-х в місті діяв гранітний кар'єр, зараз видобуток каменю здійснюється тільки в області. У Житомирі також знаходиться найбільша на Поліссі Житомирська фармацевтична фабрика (TM Vishpha). У місті розташований завод компанії ЕКТА. З 1944 року в Житомирі працює Житомирська кондитерська фабрика ЖЛ (ОДО "ЖЛ"), яка входить до п'ятірки лідерів кондитерського ринку України. А також найбільший виробник морозива на Україні - "Житомирський маслозавод" що випускає продукцію під ТМ "Рудь".

Історія рейтингу

Рейтинг інвестиційної привабливості м. Житомир

Дія Дата Рейтинг Сертифікат
Відкликаний 12.07.2016 - -
Визначення 02.09.2015 invBBB+ Завантажити PDF