Історія рейтингового агентства

ІBI-Rating було засновано 7 лютого 2005 року. За п'ять років роботи в якості незалежного рейтингового агентства, до отримання статусу уповноваженого в 2010 році, ІBI-Rating напрацювало великий клієнтський портфель в сегменті необов'язкового рейтингування. Крім того, важливим напрямом роботи агентства були і залишаються аналітичні дослідження та законодавчі ініціативи.
 
Наступним етапом становлення і переходу на новий рівень розвитку для IBI-Rating стала участь у конкурсі на отримання статусу уповноваженого рейтингового агентства. Відповідно до Рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, IBI-Rating 12 квітня 2010 отримало Свідоцтво про внесення до Державного реєстру уповноважених рейтингових агентств № 3. Отримання статусу уповноваженого як результат п'ятирічної якісної роботи IBI-Rating дозволило визначати кредитні рейтинги, які використовує держава в регуляторних цілях.
 
На сьогоднішній день IBI-Rating займає лідируючі позиції на ринку рейтингових послуг, будучи компанією, яка найбільш динамічно розвивається. Агентством присвоєно та підтримується близько 200 рейтингів. Клієнти агентства представлені у всіх секторах економіки: корпоративному, фінансовому та муніципальному. Нарощується активність у сегменті необов'язкового рейтингування: визначаються рейтинги надійності вкладів (депозитів), інвестиційної привабливості, фінансової стійкості. Крім того, IBI-Rating бере активну участь у багатьох процесах, які відбуваються на фінансовому ринку України, зокрема виступає організатором круглих столів, прес-конференцій, вивчає законодавчу діяльність регуляторів.