Друк

Валютні пристрасті скасовуються

04.09.2013
"Обозреватель" вже писав про два сценарії щодо поведінки валюти цієї осені. Нагадаємо про деякі прогнози аналітиків. Стабільний сценарій обіцяє, що курс долара і в кінці року залишиться на позначці 8,10-8,15 щодо гривні. У такому випадку євровалюта і російський рубль трохи ослабнуть щодо гривні - в межах 2-3%.

При іншому, девальваційному сценарії до кінця 2013 року доларовий курс може зміцніти щодо гривні - до позначки 8,80 гривні, за умови, що плавне послаблення нацвалюти допустить регулятор. При такій розстановці сил - зростанні долара на 10% - євровалюта і російський рубль можуть трохи зміцнитися відносно гривні, в межах 7-9 %.

Для того щоб почути прогнози експертів на найближчий місяць - вересень, подивимося, як жилося "американцеві", євро та російському рублю в серпні. Втім, відкриємо карти для нетерплячих: ніяких сильних злетів і падінь валюти у вересні не передбачається, гарантують експерти "Обозревателю".

Прогнози Григорія Перерви, директора IBI-Rating, а також Максима Васіна, старшого аналітика Національного Рейтингового Агентства (Росія) читайте на "Обозревателе",

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua