Друк

Що означає вихід США з Транстихоокеанського партнерства для світу і України

27.01.2017
Поки новий президент США Дональд Трамп не оголосив про вихід країни з Транстихоокеанського партнерства (Trans-Pacific Partnership або ТРР), більшість пересічних українців, які не надто вникають в хитросплетіння світової економіки, взагалі не знали про існування цього об'єднання.

Тим часом, його розвал або переформатування можуть означати для нас набагато більше, ніж здається на перший погляд. Очікується, що ситуація на світових ринках помітно зміниться, і "віддача" неминуче накриє і Україну.

"Питома вага долара США в міжнародній торгівлі може поступово знижуватися, але навряд чи більшість країн готова зараз відмовитися від подібного інструменту на користь інших валют. Крім того, підвищення прибутковості казначейських облігацій здатне сформувати додатковий інвестиційний попит на американську валюту. Розвиток регіональних валютних зон стримується невизначеними перспективами економіки держав, що претендують на роль регіональних лідерів ", - зауважив начальник відділу ринкових досліджень рейтингового агентства IBI-Rating Віктор Шулик.

Читайте повний коментар Віктора Шулика на strana.ua.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press (at) ibi.com.ua