Друк

Визначено найвищий рівень надійності ЖК "Паркова вежа"

11.09.2014
Рейтингове агентство IBI-Rating спільно з Конфедерацією будівельників України визначило рейтинг надійності житлового комплексу "Паркова вежа" на І рівні – відмінна надійність за рейтинговою шкалою IBI-Рейтинг для житлових комплексів. Це відповідає найвищому показнику рейтингу, що говорить про максимальний захист інвесторів та виконання зобов’язань забудовника згідно будівельного проекту.Урочисте нагородження та вручення Сертифікату надійності відбулося 9 вересня 2014 року на території комплексу за адресою: м. Київ, вул. Червонопільська, 2 г.Оцінка надійності будівництва об’єкту була проведена в рамках "Рейтингу надійності житлових комплексів" – спільного всеукраїнського проекту Конфедерації будівельників України, Рейтингового агентства IBI-Rating та Асоціації допомоги постраждалим інвесторам.

Визначався рейтинг надійності ЖК на основі методології, розробленої рейтинговим агентством IBI-Rating, та базувався він на аналізі трьох основних блоків інформації: про забудовника та генерального підрядника, про фінансові показники компанії та про особливості конкретного проекту – за результатами чого рейтинговим комітетом визначається відповідний рівень надійності. Основні фактори, які в подальшому обґрунтовують визначений рівень рейтингу, висвітлені в Сертифікаті, який отримує компанія-забудовник.

"Оцінюючи надійність житлового комплексу, ми в першу чергу аналізуємо фінансовий стан компанії-забудовника та генерального підрядника, за рахунок чого відбувається фінансування будівництва, прибутковою або збитковою була діяльність компанії. Тобто оцінюємо її кредитоспроможність – це те, на чому спеціалізується наше кредитно-рейтингове агентство, те, що ми робимо вже протягом 9-ти років. Адже велика кількість забудовників розпочинає продаж квартир в об’єкті ще на стадії фундаменту, сподіваючись, що за рахунок залучених від інвесторів коштів провадитиме подальше будівництво. Проте фортуна мінлива. За даним проектом генпідрядником виступає ПАТ "Завод ЗБК ім. С. Ковальської" - одна з провідних будівельних компаній міста, яка ввела в експлуатацію близько 500 тис. кв. м житла. Протягом останніх років підприємство демонструє позитивну динаміку розвитку: зростають активи, інвестиції в будівництво, відмічається помірне боргове навантаження. За період з 2011 по 2013 роки чистий прибуток компанії зріс вдвічі – до 14,4 млн. грн. Важливим є також надання компанією гарантій для інвесторів щодо повернення коштів в разу виникнення непередбачуваних обставин. Всі ці аспекти були враховані при визначенні рейтингу надійності і обумовили його високе значення", - наголосив Григорій Перерва, директор рейтингового агентства IBI-Rating.Дозвільна документація по ЖК відповідає усім чинним нормам, а схема продажу квартир – цілком зрозуміла, прозора і надійна. Варто зауважити, що ціна квадратного метру в цьому об’єкті є об’єктивною та відповідає ситуації на ринку.

"Рейтинг надійності житлового комплексу – це експертна оцінка багатьох показників. Компанії, які проходять цю оцінку, максимально відкриті і надійні для покупців. Забудовник прагне надати своїм майбутнім мешканцям вичерпну інформацію про комплекс, аби переконати у правильності вибору. Промислово-будівельна група "Ковальська" одна з таких компаній. Багаторічний досвід роботи на українському будівельному ринку дозволяє Групі "Ковальська" будувати якісно, вчасно і  бути одній з перших, хто отримав Рейтинг надійності", – зазначив у привітальному слові Сергій Грабар, Виконавчий директор КБУ. Забудовник ЖК "Паркова вежа" – ТОВ "Компанія Елонг", генеральний підрядник будівництва – ПАТ "Завод залізобетонних конструкцій ім. С. Ковальської", як найбільший виробник будівельних матеріалів України, є членами Асоціації "Промислово-будівельна група "Ковальська". Будівництво "Паркової вежі" компанія розпочала у листопаді 2013 року та виконує з дотриманням графіку. Планується, що у ІІІ кварталі 2015 року об’єкт буде зданий в експлуатацію. За ходом будівництва можна слідкувати в режимі реального часу завдяки трансляції.

"Головною нашою перевагою є звичайно ж якість – ПБГ "Ковальська" була і залишається беззаперечним лідером серед виробників будівельних матеріалів, об'єднуючи ресурси різних передових, у своїй сфері, підприємств і впроваджуючи сучасні технології. За рахунок групи наших підприємств ми реалізуємо комплексні рішення для будь-якого нашого об'єкта: починаючи від розробки і виконання проекту будівництва, закінчуючи обслуговуванням власною комунальною службою – Ковальська-Житлосервіс. Тобто, інвестори можуть бути впевнені не тільки в якості забудови, але і у високому рівні сервісу в процесі експлуатації готового житла. Ми намагаємося забезпечити наших майбутніх мешканців всім необхідним для життя. Наші об'єкти – це комплекси зі своєю інфраструктурою, де завжди є місце для відпочинку та прогулянок з дітьми.Розташування ЖК "Паркова вежа" обране із урахуванням розвиненої інфраструктури, зручної транспортної розв’язки і наявності рекреаційної зони – парк "Крістерова гірка", - аби в повній мірі відповідати заявленій класифікації облаштування та будівництва житла "комфорт-клас"
, – розповів Сергій Пилипенко, Генеральний директор ПБГ "Ковальська".

Більш детально ознайомитися з характеристиками ЖК "Паркова вежа" та результатами проведеної оцінки можна з прикріпленого нижче Сертифікату, а також на сайті КБУ.

Сертифікат 

Довідкова інформація

Метою проведення рейтингування є підвищення довіри до забудовників з боку інвесторів та рівня прозорості ринку будівництва. Рівень рейтингу визначається за Методологією рейтингової оцінки надійності житлових комплексів, що розроблена Рейтинговим агентством IBI-Rating, узгоджена КБУ та Асоціацією допомоги постраждалим інвесторам.

Методологія рейтингової оцінки надійності житлових комплексів


Сюжет про нагородження і вручення Сертифікату, що підтверджує Рейтинг надійності житлового комплексу "Паркова вежа", дивіться у програмі "PRO-Нерухомість" на каналі "Перший діловий".Інформація про організаторів проекту

Конфедерація будівельників України (КБУ) – професійне об’єднання, до якого входить більше 80% компаній будівельної галузі (більше 700 організацій). Має представництва в усіх областях України. Працює з 2005 року. Мета – поліпшення інвестиційного клімату в будівництві. КБУ взяла участь у розробці більше 20 законів та більше 100 інших нормативно-правових актів, що регулюють будівництво. Провела реформу в будівництві, зменшивши терміни та процедури більше, ніж у 5 разів. Це підняло Україну в рейтингу Doing Business з 186 до 41 (в отриманні дозволів на будівництво).

Рейтингове агентство IBI-Rating – уповноважене рейтингове агентство, що надає послуги у сфері рейтингування та консалтингу на українському ринку з 2005 року. Агентство підтримує більше 250 рейтингів, з них понад 100 – рейтинги у будівельній сфері. Свідоцтво НКЦПФР №3 від 12.04.2010 р.

Асоціація допомоги постраждалим інвесторам – метою існування є підвищення рівня самоорганізації інвесторів для спільного ефективного відстоювання своїх прав з метою врахування їх інтересів при прийнятті рішень, зміна ставлення влади, забудовників та банків-кредиторів до проблем приватних інвесторів, вдосконалення українського законодавства.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua