Друк

Рейтинг надійності будівництва ЖК ‘‘Островського, 40’‘ визначений на рівні 5

22.01.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення рейтингу надійності будівництва житлового комплексу ’‘Островського, 40’‘ на рівні 5 (відмінна надійність). На визначений рівень рейтингу насамперед вплинули наявність досвіду будівництва житлової нерухомості у учасників проекту, поточний стан будівництва та дотримання графіку будівельних робіт, а також місцезнаходження об’єкта.

Проект будівництва ЖК ’‘Островського, 40’‘ реалізується компанією з управління проектами ‘‘Реаліті’‘, яка спеціалізується на залученні інвестиційних коштів та менеджменті будівельних проектів в сфері житлової та комерційної нерухомості і має 7-річний успішний досвід роботи на ринку нерухомості Києва, Київської області та АР Крим. Компанією ‘‘Реаліті’‘ разом з Генеральним підрядником поточного проекту ТОВ ‘‘ЕСТМ-БУД’‘ вже було реалізовано масштабний проект житлового комплексу по вул. Майорова, 7 у м. Києві.

Забудовником ЖК ’‘Островського, 40’‘ виступає ТОВ ‘‘Град Інвест’‘, який має всю необхідну дозвільну документацію на виконання будівельних робіт та веде будівельні роботи згідно затвердженого графіку. Наразі будівництво знаходиться на завершальній стадії - на початок грудня 2013 року ступінь будівельної готовності перевищував 90%.

ЖК ‘‘Островського, 40’‘ має зручну транспортну локацію. Об’єкт будівництва розташований у Солом’янському районі м. Києва по вул. Миколи Островського, 40. Об’єкт будівництва розташований поряд із центральними залізничними вокзалами неподалік від аеропорту ‘‘Київ’‘. Поруч з житловим комплексом знаходиться розвинена інфраструктура та зелена зона (лісопарк ‘‘Солом’янський’‘). На прилеглій до житлового комплексу території планується розміщення дитячих та спортивних майданчиків, а також дворівневий паркінг на 234 машиномісця.

Ціна квадратного метра у житловому комплексі відповідає цінам, що сформувалися на ринку для даного типу нерухомості з урахуванням місцезнаходження. Додатковою перевагою об’єкта будівництва є наявність програми розстрочки та акційних пропозицій. Реалізація приміщень у ЖК ‘‘Островського, 40’‘ відбувається через цільові облігації, емітентом яких є Забудовник (кредитний рейтинг облігацій uaВВ, прогноз ‘‘стабільний’‘).

Рейтинг надійності будівництва – це думка Рейтингового агентства щодо можливості Забудовника виконати свої зобов’язання за будівельним проектом перед покупцями нерухомості відносно інших проектів, висловлена за результатом комплексного аналітичного дослідження. З більш детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитись на сайті IBI-Rating, а також на сайті ЖК ’‘Островського, 40’‘.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua