Друк

Житловому об’єкту комплексу "Алые паруса" підтверджено рейтинг інвестиційної привабливості invА

22.02.2013

IBI-Rating підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості на рівні invА житловому будинку №34 комплексу "Алые паруса" мікрорайону МЖК "Інтернаціоналіст", що знаходиться в с. Циркуни Харківського району.

Інвестиційний проект з рейтингом invА характеризується високою інвестиційною привабливістю порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Спостерігається чутливість до впливу інвестиційних ризиків.

ІВІ-Rating відмічає наступні фактори, що впливають на рівень рейтингу: розташування об’єкту в екологічно чистому районі в безпосередній близькості від м. Харків (Північна Салтівка); близькість соціальної та торговельної інфраструктури; відповідність цін на приміщення в об’єкті середньоринковим та наявність програм лояльності для покупців; добра репутація Забудовника – ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст".

Також при оновленні рейтингу враховано, що Забудовник має значний досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів (зведено понад 15 об’єктів); зведення відбувається на земельній ділянці, що надана в безстрокове користування, з дотриманням графіку виконання будівельних робіт; станом на 31.12.2012 р. профінансовано 30% від загальної кошторисної вартості, приріст за IV квартал 2012 року склав 7 в.п.

Високий рейтинг інвестиційної привабливості житлового будинку №34 мікрорайону МЖК "Інтернаціоналіст" відображає 22 роки досвіду на ринку будівництва, дотримання термінів виконання зобов’язань перед інвесторами.

З детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті Замовника будівництва www.mgk.kharkov.ua.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua