Друк

Визначено рейтинг надійності будівництва житлового комплексу на проспекті Маршала Жукова, 18-А, м. Харків, на рівні 5

28.05.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення рейтингу надійності будівництва житлового комплексу на проспекті Маршала Жукова, 18-А на рівні 5 (відмінна надійність). На рівень рейтингу вплинули наявність досвіду будівництва житлової нерухомості у учасників проекту, поточний стан будівництва та дотримання графіку будівельних робіт, а також розташування об’єкта.

Генеральний підрядник проекту ТДВ "ЖИТЛОБУД-2" – будівельна компанія повного циклу з успішним досвідом реалізації низки будівельних проектів. Забудовник – ТОВ "МІНІ-МАКС" - володіє всією необхідною дозвільною документацією для ведення будівництва. Будівельні роботи проводяться на земельній ділянці загальною площею 0,4486 га, наданій в оренду ТОВ "МІНІ-МАКС" для будівництва житлового комплексу з торгово-побутовими, офісними приміщеннями та паркінгом. Будівництво здійснюється частково за рахунок забудовника.

Будівництво житлового комплексу на проспекті Маршала Жукова, 18-А ведеться з дотриманням графіку. Станом на грудень 2013 року на об’єкті будівництва здійснено гiдроiзоляцiю покрiвлi, завершено встановлення вiкон, кладку внутрiшнiх перегородок на одинадцяти поверхах, виконується розводка системи водозабезпечення. Обсяг фінансування будівництва станом на 31.12.2013 р. склав 25,4 млн. грн. або 71% кошторисної вартості об’єкта.

Забудовувана ділянка розташована на «червоній лінії» проспекту Маршала Жукова в Харкові. Поряд знаходиться станція метро "Маршала Жукова" та розвинена автотранспортна розв’язка.

Вартість квадратного метра нерухомості в житлового комплексу відповідає цінам, що сформувалися на ринку для даного типу нерухомості з урахуваннями місцезнаходження.. Реалізація більш ніж 85% площ житлового комплексу відбувається через цільові облігації ТОВ "МІНІ-МАКС" серій A-C. Кредитний рейтинг облігацій uaBB, прогноз "стабільний".

Рейтинг надійності будівництва – це думка Рейтингового агентства щодо можливості Забудовника виконати свої зобов’язання за будівельним проектом перед покупцями нерухомості відносно інших проектів, висловлена за результатом комплексного аналітичного дослідження. З більш детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитись на сайті IBI-Rating.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua