Друк

Визначено рейтинг надійності будівництва житлового будинку № 36 мікрорайону МЖК "Інтернаціоналіст" на рівні 5

25.12.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення рейтингу надійності будівництва житлового будинку № 36 комплексу "Алые паруса" мікрорайону МЖК "Інтернаціоналіст" на рівні 5 (висока надійність). На рівень рейтингу вплинули наявність досвіду будівництва житлової нерухомості у учасників проекту, поточний стан будівництва, а також розташування об’єкта.

Забудовник проекту ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст" має 22-річний досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та погашення цільових облігацій шляхом передачі приміщень у новозбудованих об’єктах. За його участю зведено понад 15 житлових будинків у Харкові та області. Генеральним підрядником будівництва виступає ТОВ «Інтербуд» з вагомим досвідом співпраці з ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст".

Будівництво нового об’єкта комплексу "Алые паруса" - житловий будинок № 36 – ведеться з дотриманням затвердженого графіку за наявності необхідної дозвільної документації на земельній ділянці, що надана Забудовнику у безстрокове користування. Наразі будівництво перебуває на початковій стадії, обсяг фінансування на кінець вересня 2014 р. становить 4% від кошторисної вартості. Введення об’єкта в експлуатацію заплановано на грудень 2016 року.

Понад 80% площ у будинку реалізуються через цільові облігації ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст" серії S (кредитний рейтинг - uaBBB-, прогноз "стабільний"). Ціни на квадратні метри у будинку відповідають цінам, що сформувалися на ринку для даного типу приміщень з урахуванням розташування будівельного об’єкта.

Зведення будинку № 36 комплексу "Алые паруса" відбувається в екологічно чистому мікрорайоні "МЖК Інтернаціоналіст", що знаходиться на Північній Салтівці м. Харкова, в 15 хвилинах від станції метро "Героїв праці". Поруч з мікрорайоном розташована вся необхідна інфраструктура (дитячий садок, школа, медичний заклад, магазини та інше). У внутрішньому дворі об’єкта заплановано розташування дитячих та спортивних майданчиків, а також зони відпочинку.

Рейтинг надійності будівництва – це думка Рейтингового агентства щодо можливості Забудовника виконати свої зобов’язання за будівельним проектом перед покупцями нерухомості відносно інших проектів, висловлена за результатом комплексного аналітичного дослідження. З детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитися на сайті IBI-Rating, а також на сайті МЖК "Інтернаціоналіст".

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua