Друк

Рейтинг надійності будівництва житлового будинку № 35 комплексу ’‘Алые паруса’‘ визначений на рівні 5

21.01.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення рейтингу надійності будівництва житлового будинку № 35 комплексу ‘‘Алые паруса’‘ мікрорайону МЖК ’‘Інтернаціоналіст’‘ на рівні 5 (висока надійність).

На визначений рівень рейтингу вплинули позитивна репутація та досвід Забудовника проекту ПрАТ ’‘МЖК Інтернаціоналіст’‘ та Генерального підрядника ТОВ ‘‘Інтербуд’‘. ПрАТ ’‘МЖК Інтернаціоналіст’‘ має 22-річний досвід в реалізації інвестиційно-будівельних проектів та погашення цільових облігацій шляхом передачі приміщень у новозбудованих об’єктах. За його участю зведено понад 15 житлових будинків у Харкові та області. Генеральним підрядником будівництва виступає ТОВ ‘‘Інтербуд’‘ з вагомим досвідом співпраці з ПрАТ ‘‘МЖК Інтернаціоналіст’‘.

Будівництво ведеться з дотриманням затвердженого графіку на земельній ділянці, що надана Забудовнику в безстрокове користування. На кінець вересня 2013 року ступінь будівельної готовності складає 6%, обсяг фінансування будівництва - 11% від кошторисної вартості. Ціна кв. м в житловому будинку відповідає цінам, сформованим на ринку, враховуючи тип приміщень та розташування об’єкта. Крім того, Забудовник пропонує програму лояльності для покупців. Більшість приміщень в об’єкті реалізується через цільові облігації серії R, емітентом яких є ПрАТ ’‘МЖК Інтернаціоналіст’‘ (кредитний рейтинг облігацій uaBBB-, прогноз ‘‘стабільний’‘).

Житловий будинок № 35 комплексу ‘‘Алые паруса’‘ розташований в екологічно чистому мікрорайоні МЖК "Інтернаціоналіст", що знаходиться на Північній Салтівці в м. Харкові в 15 хвилинах від станції метро ‘‘Героїв праці’‘. В безпосередній близькості до об’єкта розташована вся необхідна інфраструктура, а також зона відпочинку.

З детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитися на сайті IBI-Rating, а також на сайті МЖК ’‘Інтернаціоналіст’‘.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua