Друк

Житловий комплекс на пр. Маршала Жукова, 18-А введено в експлуатацію

13.02.2015
Національним рейтинговим агентством IBI-Rating спільно з Конфедерацією будівельників України влітку 2014 року був присвоєний I рівень рейтингу надійності житловому комплексу на пр. Маршала Жукова, 18 А у м Харкові. У першу чергу на думку аналітиків вплинула наявність необхідної дозвільної документації на будівництво, а також великий досвід реалізації будівельних проектів у учасників проекту. Генпідрядник проекту ТДВ "Житлобуд-2" - одна з найвідоміших у Харкові будівельних компаній з 70-річною історією. Крім того, основний інструмент реалізації житла - цільові облігації, механізм застосування яких при передачі нерухомості чітко визначений вітчизняним законодавством, що додатково захищає права інвесторів.

На сьогоднішній день будівництво, яке велося за графіком, завершено, і генпідрядником введено комплекс в експлуатацію, факт введення підтверджує Декларація ХК №143143310686 Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Харківській області. Успішне і своєчасне введення в експлуатацію житлового комплексу з торгово-побутовими, офісними приміщеннями та вигідним розташуванням із зручною транспортною розв'язкою, ще раз підтверджує думку аналітиків щодо надійності і переваг даного будівельного об'єкта.

Рейтинг надійності житлових комплексів призначений для того, щоб інвестори-фізособи мали всі уявлення про переваги ЖК, а також про ризики, пов'язані з інвестицією, і не віддавали гроші недобросовісним забудовникам. При визначенні рейтингу аналітики Рейтингового агентства особливу увагу приділяють вивченню наявною у забудовника дозвільної документації, наявності досвіду реалізації будівельних проектів і фінансовому стану компанії-забудовника, а також розташуванню будівельного об'єкта. I рівень надійності ЖК свідчить про мінімальні ризики невиконання зобов'язань забудовником перед інвесторами за будівельним проектом.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua