Друк

Навіщо потрібна страховка, як нею користуватися: підвищення фінграмотності для студентів Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова

22.04.2015
Оксана Бороденко, провідний аналітик відділу рейтингів фінансової сфери IBI-Rating, провела захід з підвищення фінансової грамотності для студентів Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова на тему «Страховка: навіщо вона потрібна, як нею користуватися». Захід проходив за підтримки Асоціації нової економічної освіти та за сприяння кафедри економічної теорії університету ім. М. П. Драгоманова.

Студенти, що відвідали захід, отримали уявлення про ринок страхування України, про його поточні проблеми та перспективи розвитку, про учасників ринку і правила роботи на ньому. Оксана Бороденко з IBI-Rating також розкрила секрети специфіки роботи страховиків різних спеціалізацій і розповіла про те, чому в Америці користується попитом лайфове страхування, а у нас ні. Студенти на практиці розібрали договори страхових компаній різних спеціалізацій, дізналися, на що необхідно звертати увагу при укладанні договору страхування, а також про те, як вибрати надійну страхову компанію, зокрема, якщо орієнтуватися на її кредитний рейтинг або рейтинг фінансової стійкості. У процесі заходу студенти отримали відповіді на безліч питань, що в них виникли, також на прикладах були розібрані проблемні і суперечливі ситуації - сподіваємося, що практичні рекомендації Оксани допоможуть студентам в реальному житті розв’язати подібні ситуації на свою користь.

Довідка:

Рейтингове агентство IBI-Rating одним зі своїх стратегічних завдань вважає сприяння підвищенню фінансової грамотності серед громадян України різного віку і різного соціального статусу завдяки професійним знанням і досвіду фахівців агентства. Представниками агентства на постійних засадах проводяться освітні заходи в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності в Україні в партнерстві з НБУ і в рамках проекту Global Money Week у партнерстві з Асоціацією нової економічної освіти. 

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua