Друк

Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності: все, що потрібно знати про персональні фінанси, банки та банківську діяльність

19.11.2014
18 листопада 2014 року Рейтингове агентство IBI-Rating у партнерстві з ПАТ "УКРІНБАНК", підтримуючи ініціативу Національного банку України з проведення заходів у рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності, провело для студентів Національного авіаційного університету День фінансової грамотності. Освітній захід проходив у форматі тренінгу та був присвячений персональним фінансам, банкам та банківській діяльності.


Спікери Ігор Андрусик, начальник відділу стратегічного розвитку рейтингового агентства IBI-Rating, та Вячеслав Бербенець, начальник управління бізнесу стратегічних клієнтів ПАТ "УКРІНБАНК", розповіли про принципи заощадження персональних фінансів та принципи інвестування. Також студенти дізналися про прості та складні відсотки, які встановлюють банки за банківськими депозитами, та на практичних задачах навчилися розраховувати доходність тієї або іншої депозитної програми.

Довідка:

Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності приурочений до Всесвітнього дня заощаджень, який відмічається кожного року у всьому світі з 1989 року, коли він був офіційно визнаний директивою ООН. На сьогоднішній день до святкування Всесвітнього дня заощаджень приєдналися Азербайджан, Китай, Танзанія, Індонезія, Демократична республіка Конго, Узбекистан, Таджикистан, Еквадор, Колумбія, В’єтнам, Мексика, Перу, Грузія та інші країни.

Всесвітній день заощаджень було започатковано в Мілані (Італія) 31 жовтня 1924 року, коли представники ощадних банків із 29 країн, що зібрались на перший міжнародний конгрес, фіналізуючи роботу конгресу, вирішили щороку святкувати Міжнародний день заощаджень. Цей день мав бути присвячений економії у всьому – від заощадження грошей до раціонального використання природних ресурсів, часу, речей. Усі банки, в свою чергу, в цей день мали бути відкритими, щоб населення мало змогу переводити заощадження на свої рахунки.

Рейтингове агентство IBI-Rating одним зі своїх стратегічних завдань вважає сприяння підвищенню фінансової грамотності серед громадян України різних вікових категорій та різного соціального статусу завдяки професійним знанням та досвіду спеціалістів агентства. Протягом останнього року представниками агентства було проведено освітні заходи в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності в Україні у партнерстві з НБУ та в рамках проекту Global Money Week у партнерстві з Асоціацією нової економічної освіти. 

ПАТ "Укрінбанк" – перший комерційний банк незалежної України. Основні задачі Укрінбанку з часів його створення (1989р.) – це всебічна підтримка і сприяння розвитку інноваційної діяльності – від фінансування науково-технічних ідей до широкого запровадження в народне господарство новітніх технологій, розробок нових товарів народного споживання.

 


За додатковою інформацією звертайтесь: 
Прес-служба IBI-Rating 
(044) 362-90-84 
press(at)ibi.com.ua