Друк

Укрсоцбанк, ПУМБ і Юнекс Банк - лідери рейтингу відкритості за результатами I-III кварталів 2013 року

11.12.2013
IBI-Rating спільно з журналом "Банкіръ" було проведено чергове дослідження рівня відкритості українських банків за підсумками I?III кварталів 2013 року.

Десятку найбільш відкритих банків сформували фінансові установи різних груп. Очолив ТОП-10 Укрсоцбанк, слідом розмістився ПУМБ, який стабільно входить в першу трійку, і Юнекс Банк. Також до десятки увійшли Хрещатик, Меркурій, Платинум Банк, Енергобанк, Банк Креді Агріколь, Укргазбанк і ПроКредит Банк.

Результати дослідження показали, що на 01.10.2013 року максимальне значення показника відкритості по банківській системі загалом склало менше 85%. Дев'ять місяців тому цей показник був на рівні майже 92%.

Можна відзначити ряд характерних особливостей, властивих українській банківській системі в процесі розкриття інформації. Більшість банків йдуть на розкриття даних через вимоги регулятора. Крім того, спостерігається відсутність стимулу до більш якісної подачі та презентації банку як фінансового партнера, а також чутливість до загальної кон'юнктури ринку та ділової активності.

Докладніше з результатами дослідження рівня відкритості українських банків за підсумками I?III кварталів 2013 року можна ознайомитися в розділі "Дослідження" на сайті IBI-Rating, а також на сайті журналу "Банкіръ".

За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua