Друк

Своєчасне введення в експлуатацію ЖК на проспекті Маршала Жукова, 18-А, у м. Харкові підтверджує високу оцінку IBI-Rating

11.03.2015
Влітку 2014 року Рейтинговим агентством IBI-Rating спільно з Конфедерацією будівельників України було визначено І рівень надійності житлового комплексу на проспекті Маршала Жукова, 18-А, у м. Харкові. Оцінка надійності будівництва об’єкта проводилася в рамках "Рейтингу надійності житлових комплексів" - спільного всеукраїнського проекту Конфедерації будівельників України, Рейтингового агентства IBI-Rating та Асоціації допомоги постраждалим інвесторам.

У своєму звіті серед факторів, які обґрунтовували найвищий рівень рейтингу за рейтинговою шкалою IBI-Rating для житлових комплексів, аналітики рейтингового агентства відмічали наявність всієї необхідної дозвільної документації на будівництво, дотримання  затвердженого графіку будівництва та зручне розташування житлового комплексу. Також на оцінку значною мірою вплинув успішний досвід реалізації будівельних проектів генпідрядником ТДВ "Житлобуд-2" - однією з найвідоміших у Харкові будівельних компаній з 70-річною історією. Додатковою перевагою проекту, як відмічалося, був інструмент реалізації житла - цільові облігації, механізм застосування яких при передачі нерухомості чітко визначений вітчизняним законодавством, що додатково захищає права інвесторів.

На сьогоднішній день ЖК на проспекті Маршала Жукова, 18-А, у м. Харкові введено в експлуатацію - факт введення підтверджує Декларація ХК №143143310686 Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції в Харківській області. Успішне і своєчасне введення в експлуатацію житлового комплексу з торгово-побутовими, офісними приміщеннями та вигідним розташуванням поруч із зручною транспортною розв'язкою підтверджує думку агентства щодо надійності і переваг даного будівельного об'єкта.

Більш детально ознайомитися з характеристиками ЖК на проспекті Маршала Жукова, 18-А у м. Харкові, результатами проведеної оцінки, а також з Методологією визначення Рейтингу надійності житлових комплексів можна на сайті Рейтингового агентства IBI-Rating та на сайті Конфедерації забудовників України.

Довідково

Рейтингування в рамках всеукраїнського проекту "Рейтинг надійності житлових комплексів" проводиться з метою підвищення довіри до забудовників з боку інвесторів та рівня прозорості ринку будівництва. Рівень рейтингу визначається за Методологією рейтингової оцінки надійності житлових комплексів, розробленою Рейтинговим агентством IBI-Rating, що узгоджена з КБУ та Асоціацією допомоги постраждалим інвесторам.

Інформація про організаторів проекту

Конфедерація будівельників України (КБУ) – професійне об’єднання, до якого входить більше 80% крупних компаній будівельної галузі (більше 700 організацій). Має представництва в усіх областях України. Працює з 2005 року. Мета – поліпшення інвестиційного клімату в будівництві. КБУ взяла участь у розробці понад 20 законів та більше 100 інших нормативно-правових актів, що регулюють будівництво. Провела реформу в будівництві, зменшивши терміни та процедури більше ніж у 5 разів. Це підняло Україну в рейтингу Doing Business з 186 до 41 місця (в отриманні дозволів на будівництво).

Рейтингове агентство IBI-Rating – уповноважене рейтингове агентство, що надає послуги у сфері рейтингування та консалтингу на українському ринку з 2005 року. Агентство підтримує більше 250 рейтингів, з них понад 100 – рейтинги у будівельній сфері. Свідоцтво НКЦПФР №3 від 12.04.2010 р.

Асоціація допомоги постраждалим інвесторам – метою існування є підвищення рівня самоорганізації інвесторів для спільного ефективного відстоювання своїх прав з метою врахування їх інтересів при прийнятті рішень, зміна ставлення влади, забудовників та банків-кредиторів до проблем приватних інвесторів, вдосконалення українського законодавства.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua