Друк

Рейтингове агентство IBI-Rating та Українське кредитно-рейтингове агентство (UCRA) заявили про злиття

04.04.2016
Сьогодні, 4 квітня 2016 року, рейтингове агентство IBI-Rating та Українське кредитно-рейтингове агентство (UCRA) заявили про злиття. Обидві компанії мають статус уповноважених рейтингових агентств Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України та займаються діяльністю з присвоєння кредитних рейтингів за Національною рейтинговою шкалою. Злиття відбудеться на базі агентства IBI-Rating (свідоцтво про внесення до держреєстру уповноважених рейтингових агентств №3 від 12.04.2010г.), керівником якого залишається його нинішній директор Ігор Андрусик.

Основною метою злиття є укрупнення бізнесу з надання рейтингових послуг в умовах стиснення фінансового ринку України, що супроводжується значним зменшенням числа банків та емітентів облігацій. Протягом останніх 2 років за обсягами діяльності та кількості клієнтів агентства IBI-Rating та UCRA займали на ринку 2 і 3 місця, відповідно. Сумарна клієнтська база забезпечить об'єднаній компанії лідерські позиції на ринку рейтингових послуг України. Аналітичні команди двох рейтингових агентств будуть об'єднані, а використовувана рейтингова методологія буде уніфікована. Кредитні рейтинги, раніше присвоєні агентством UCRA, будуть верифіковані та підтверджені агентством IBI-Rating.

Директор агентства IBI-Rating Ігор Андрусик зазначив: - «Стратегія об'єднаної компанії буде спрямована на забезпечення лідерства, перш за все, в області якості і об'єктивності рейтингових досліджень, надаючи інвесторам можливості оцінити ризики щодо прийняття рішень про вкладення коштів в Україні». Генеральний директор «Українського кредитно-рейтингового агентства» Станіслав Дубко заявив: - «Всього за 4 роки роботи агентство UCRA стало одним з найбільш вагомих та авторитетних гравців ринку рейтингових послуг і тепер ми раді об'єднати зусилля з агентством IBI-Rating, діяльність якого відповідає нашим уявленням про високі стандарти якості рейтингового аналізу».

Об'єднане агентство має намір дотримуватися міжнародних принципів і національних правил рейтингової діяльності, гарантувати прозорість рейтингових процедур і застосовуваних методологій, а також забезпечити високий рівень відповідальності перед клієнтами і користувачами рейтингових оцінок.

Довідка

«Українське кредитно-рейтингове агентство» (UCRA) - незалежне рейтингове агентство, що надає послуги з оцінки кредитоспроможності українських підприємств, фінансових установ та муніципалітетів, з 2012 року має статус уповноваженого агентства НКЦПФР України. Агентство також здійснює спеціальні дослідження в галузі оцінки ризиків на замовлення інвесторів і надає консультаційні послуги в області ризик-менеджменту.

Рейтингове агентство IBI-Rating - уповноважене рейтингове агентство, учасник ринку цінних паперів України. Агентство внесено Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку до реєстру рейтингових агентств, уповноважених на проведення рейтингової оцінки. Також агентство надає консалтингові послуги, проводить рейтингову оцінку корпоративного управління, надійності банківських депозитів, фінансової стійкості страхових компаній, інвестиційної привабливості проектів, регіонів, міст, проводить рейтингову оцінку надійності будівництва, а також проводить аналітичні дослідження галузей і секторів економіки.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua