Друк

Рейтингове агентство IBI-Rating та Міжнародний фінансовий клуб «Банкиръ» проведуть конференцію «Інвестиційна привабливість та перспективи банківської системи України в умовах євроінтеграції»

18.03.2016
27 квітня 2016 року відбудеться Міжнародна конференція «Інвестиційна привабливість та перспективи банківської системи України в умовах євроінтеграції», організаторами якої є Національне уповноважене Рейтингове агентство IBI-Rating, яке є лідером в області рейтингування в Україні та виступає експертом у питаннях інвестиційної привабливості, корпоративного управління та прозорості в українських компаніях, а також Міжнародний фінансовий клуб «Банкиръ», який регулярно збирає експертів фінансового ринку України та завжди є гарантом якісної дискусії на тему фінансово-економічного стану та перспектив розвитку у вітчизняному бізнесі.

В ході конференції учасники зможуть почути думку таких регуляторів ринку, як Національний Банк України (НБУ) та Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), провідних експертів фінансового ринку та обговорити проблеми трансформації банківської системи, інвестування та перспектив розвитку фінансово-кредитних установ, а також їх євроінтеграції. Крім того, під час панельних дискусій будуть підніматися питання щодо ролі рейтингів, аудиту, корпоративного управління в діяльності банків та їх роль в підвищенні інвестиційної привабливості.
 
Програма конференції «Інвестиційна привабливість та перспективи банківської системи України в умовах євроінтеграції»

БЛОК 1: Євроінтеграція банківської системи: реалії та перспективи
  • Перспективи банківської системи в рамках процесу євроінтеграції
  • Внутрішні і зовнішні ринки капіталу: проблеми і перспективи
  • Досвід трансформації банківських систем в Європі
  • Європейські інвестиції в банківській системі України
Учасники: НБУ, НКЦБФР, Представники банків з 100% Європейським капіталом, Представники європейських країн, міжнародні банки

БЛОК 2: Інструменти підвищення інвестиційної привабливості
  • Погляд з боку громадських організацій на євроінтеграцію банківської системи
  • Роль рейтингів, аудиту, оцінки та корпоративного управління в формування інвестиційної привабливості банків
  • Юридична практика залучення інвесторів
Учасники: Представники громадських організацій в банківській сфері, рейтингові агентства, аудитори, оціночні компанії, Громадські організації з питань корпоративного управління, Юридичні компанії

БЛОК 3: Презентація результатів дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи»

Дослідження дозволить оцінити ступінь відповідності українських банків загальноприйнятим стандартам прозорості та відкритості, а також готовності до партнерських відносин з європейським фінансовим ринком. За підсумками дослідження будуть оголошені номінанти дослідження, яким буде вручено нагороду «Європейське партнерство».

ВАЖЛИВО: Участь Банків в конференції «Інвестиційна привабливість та перспективи банківської системи України в умовах євроінтеграції» та в дослідженні «Транспарентність банків України: кроки до Європи» є БЕЗКОШТОВНОЮ.

Презентація конференції

Дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи»

Дослідження буде грунтуватися на даних отриманих від банків в ході анкетування. Взяти участь у дослідженні можуть всі банки, що висловили своє бажання і готовність підтвердити свій рівень транспарентності і бути частиною європейського фінансового ринку. З метою забезпечення об'єктивності процесу дослідження, отримана інформація буде проходить процес верифікації. Заключні підсумки і номінантів дослідження визначатиме експертна комісія, що складається з експертів банківської сфери.

Для того щоб подати заявку на участь у дослідженні необхідно звернутись за телефонами: +38 (050) 523-56-46, +38 (067) 501-01-66


Консультацію з усіх питань, в тому числі і про участь у Конференції в ролі учасників або спікерів, можна отримати за телефонами: +38 (044) 233-63-49, +38 (050) 523-56-46, +38 (067) 501-01-66 та на сайті www.kbs-izdat.com або звернутися за адресою bank@banksinfo.kiev.ua

Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua