Друк

Кредитні рейтинги ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина" та облігацій серії А підтверджені на рівні uaВВВ

23.07.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитних рейтингів ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина" та іменних відсоткових незабезпечених облігацій серії А на рівні uaВВВ, прогноз "стабільний".

Підтвердження довгострокових кредитних рейтингів позичальника (РП) та боргового інструменту (РБІ) ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина" зумовлено збереженням ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. В цілому в Україні та світі спостерігається тенденція до зростання попиту на сільськогосподарську продукцію. Однак, за специфікою, сільськогосподарській галузі притаманна нестабільність та висока чутливість до впливу зовнішніх факторів, таких як природно-кліматичні умови, державне регулювання, ціни на паливно-мастильні матеріали та хімічні добрива.

З огляду на результати 2012 року спостерігається нарощення обсягів виробництва та реалізації основної продукції ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина", зокрема обсяг реалізованого цукру збільшився на 46,8% порівняно з показником 2011 року. Річні показники ефективності діяльності Емітента залишаються на високому рівні, рентабельність EBITDA становить 27%. Боргове навантаження Агрокомплексу залишається високим, однак фактичних залишків грошових коштів достатньо для обслуговування поточних боргових зобов’язань. Крім того, слід відзначити входження ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина" в юридично неоформлену групу компаній "Терра Фуд", яка наразі перебуває на стадії юридичного оформлення.

Позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: покращення показників рентабельності, зниження рівня боргового навантаження, завершення процесу створення юридично оформленого холдингу "Терра Фуд". Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: суттєве збільшення боргового навантаження, зниження ефективності діяльності, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина", в тому числі: фінансова звітність за 2012 рік та за І кв. 2013 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua