Друк

Рейтинг надійності будівництва ЖК "Островського, 40" підтверджено на рівні 5

03.04.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу надійності будівництва житлового комплексу "Островського, 40" на рівні 5 (відмінна надійність). На рівень рейтингу насамперед вплинули наявність досвіду будівництва житлової нерухомості у учасників проекту, поточний стан будівництва та дотримання графіку будівельних робіт, а також місцезнаходження об’єкта.

Компанія з управління проектами "Реаліті", яка реалізує проект будівництва ЖК "Островського, 40", спеціалізується на залученні інвестиційних коштів та менеджменті будівельних проектів в сфері житлової та комерційної нерухомості і має 7-річний успішний досвід роботи на ринку нерухомості Києва та Київської області. Компанією "Реаліті" разом з Генеральним підрядником поточного проекту ТОВ "ЕСТМ-БУД" вже було реалізовано масштабний проект житлового комплексу по вул. Майорова, 7 у м. Києві.

ТОВ "Град Інвест", Забудовник проекту, має всю необхідну дозвільну документацію на виконання будівельних робіт та веде роботи згідно затвердженого графіку. Наразі триває завершальна стадія будівництва ЖК "Островського, 40", станом на грудень 2013 року ступінь будівельної готовності перевищує 90%.

ЖК "Островського, 40" розташований у Солом’янському районі м. Києва по вул. Миколи Островського, 40. Об’єкт будівництва має зручну транспортну локацію. Поруч з комплексом знаходиться розвинена інфраструктура та зелена зона (лісопарк "Солом’янський"). На прилеглій до комплексу території планується розміщення дитячих та спортивних майданчиків, а також дворівневий паркінг на 234 машиномісця.

Ціна квадратного метра у житловому комплексі відповідає цінам, що сформувалися на ринку для даного типу нерухомості з урахуванням місцезнаходження. Додатковою перевагою об’єкта будівництва є наявність програми розстрочки та акційних пропозицій. Приміщення у ЖК "Островського, 40" реалізуються через цільові облігації, емітентом яких є ТОВ "Град Інвест" (кредитний рейтинг облігацій uaВВ, прогноз "стабільний").

Рейтинг надійності будівництва
– це думка Рейтингового агентства щодо можливості Забудовника виконати свої зобов’язання за будівельним проектом перед покупцями нерухомості відносно інших проектів, висловлена за результатом комплексного аналітичного дослідження. З більш детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті ЖК "Островського, 40" www.ostrovskogo40.com.ua.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua