Друк

Рейтинг надійності будівництва житлового будинку № 36 комплексу "Алые паруса" підтверджено на рівні 5

26.02.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу надійності будівництва житлового будинку № 36 комплексу "Алые паруса" мікрорайону МЖК "Інтернаціоналіст" на рівні 5 (висока надійність). На підтверджений рівень рейтингу вплинули наявність досвіду будівництва житлової нерухомості у учасників проекту, поточний стан будівництва, а також розташування об’єкта.

ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст", забудовник проекту, має 25-річний досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та погашення цільових облігацій шляхом передачі приміщень у новозбудованих об’єктах. За його участю зведено понад 20 житлових будинків у місті Харкові та області. Генеральним підрядником будівництва виступає ТОВ "Інтербуд", який вже значний час співпрацює з ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст".

Будівельні роботи житлового будинку № 36 комплексу "Алые паруса" ведуться з дотриманням затвердженого графіку за наявності необхідної дозвільної документації на земельній ділянці, наданій забудовнику у безстрокове користування. Будівництво перебуває на початковій стадії, обсяг фінансування на кінець 2014 р. становить 10,8% від кошторисної вартості. Введення об’єкта в експлуатацію заплановано на кінець 2016 року.

Більшість приміщень у будинку реалізуються через цільові облігації ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст" серії S (кредитний рейтинг - uaBBB-, прогноз "стабільний"). Ціни на квартири у будинку відповідають цінам, що сформувалися на ринку для даного типу приміщень з урахуванням розташування будівельного об’єкта.

Житловий комплекс "Алые паруса" розташований в екологічно чистому мікрорайоні "МЖК Інтернаціоналіст", що знаходиться на Північній Салтівці м. Харкова, в 15 хвилинах від станції метро "Героїв праці". Неподалік розташована вся необхідна інфраструктура (дитячий садок, школа, медичний заклад, магазини та інше). У внутрішньому дворі об’єкта заплановано розташування дитячих та спортивних майданчиків, а також зони відпочинку.

Рейтинг надійності будівництва – це думка Рейтингового агентства щодо можливості Забудовника виконати свої зобов’язання за будівельним проектом перед покупцями нерухомості відносно інших проектів, висловлена за результатом комплексного аналітичного дослідження. З детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитися на сайті IBI-Rating, а також на сайті МЖК "Інтернаціоналіст"

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua