Друк

Рейтинг надійності будівництва житлового будинку № 35 комплексу "Алые паруса" підтверджено на рівні 5

04.04.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу надійності будівництва житлового будинку № 35 комплексу "Алые паруса" мікрорайону МЖК "Інтернаціоналіст" на рівні 5 (висока надійність). На підтверджений рівень рейтингу вплинули наявність досвіду будівництва житлової нерухомості у учасників проекту, поточний стан будівництва, а також розташування об’єкта.

Забудовник проекту ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст" має 22-річний досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та погашення цільових облігацій шляхом передачі приміщень у новозбудованих об’єктах. За його участю зведено понад 15 житлових будинків у Харкові та області. Генеральним підрядником будівництва виступає ТОВ "Інтербуд" з вагомим досвідом співпраці з ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст".

Будівництво ведеться з дотриманням затвердженого графіку на земельній ділянці, що надана Забудовнику в безстрокове користування. На кінець грудня 2013 року у І під'їзді будинку № 35 комплексу "Алые паруса" будівельники завершили монтаж фундаментних блоків стін, а також здійснено монтаж плит перекриття технічного підпілля першого поверху. У ІІ під'їзді відбувалося встановлення плит перекриття. Ціна кв. м в житловому будинку відповідає цінам, сформованим на ринку, враховуючи тип приміщень та розташування об’єкта. Крім того, Забудовником впроваджено програму лояльності для покупців. Більшість приміщень в об’єкті реалізується через цільові облігації серії R, емітентом яких є ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст" (кредитний рейтинг облігацій має інвестиційний рівень uaBBB- з прогнозом "стабільний").

Будівництво будинку № 35 комплексу "Алые паруса" ведеться в екологічно чистому мікрорайоні "МЖК Інтернаціоналіст", що знаходиться на Північній Салтівці м. Харкова в 15 хвилинах від станції метро "Героїв праці". Поряд з мікрорайоном знаходиться вся необхідна інфраструктура (дитячий садок, школа, медичний заклад, магазини та інше). У внутрішньому дворі об’єкта заплановано розташування дитячих та спортивних майданчиків, а також зони відпочинку.

Рейтинг надійності будівництва – це думка Рейтингового агентства щодо можливості Забудовника виконати свої зобов’язання за будівельним проектом перед покупцями нерухомості відносно інших проектів, висловлена за результатом комплексного аналітичного дослідження. З детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитися на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті МЖК "Інтернаціоналіст" www.mgk.kharkov.ua.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua