Друк

Рейтинг надійності будівництва ІІI черги ЖК "Паркове місто" підтверджено на рівні 5

10.04.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу надійності будівництва ІІI черги житлового комплексу "Паркове місто" на рівні 5 (відмінна надійність). На рівень рейтингу вплинули наявність досвіду будівництва житлової нерухомості у учасників проекту, поточний стан будівництва та дотримання графіку будівельних робіт, а також розташування об’єкта.

Забудовником проекту ПРАТ "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА" вже збудовано та введено в експлуатацію з випередженням затвердженого графіку І та ІІ черги ЖК "Паркове місто". Генеральним підрядником проекту виступає ТОВ "К.А.Н. Строй" – будівельна компанія повного циклу з успішним досвідом реалізації масштабних будівельних проектів житла, офісної нерухомості та торгово-розважальних комплексів.

Будівництво ІІІ черги ЖК "Паркове місто" ведеться з дотриманням затвердженого графіку: перший пусковий комплекс введено в експлуатацію, на ІІ та ІІІ пускових комплексах активно ведуться будівельні роботи на різних етапах. Завершення будівництва заплановано на І квартал 2015 року. Обсяг фінансування будівництва ІІІ черги станом на кінець грудня 2013 року становить 70% від загальної кошторисної вартості.

Ціна 1 кв. м в ІІІ черзі ЖК "Паркове місто" відповідає цінам, характерним на ринку для даного типу нерухомості з урахуванням розташування об’єкта будівництва. Додатковою перевагою проекту є програма розстрочки строком до 5 років з першим внеском від 5% вартості нерухомості. Приміщення у II та III пускових комплексах III черги ЖК "Паркове місто" реалізуються через цільові облігації, емітентом яких є ПРАТ "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА" (кредитний рейтинг облігацій uaBBB, прогноз "стабільний").

ЖК "Паркове місто" розташований в Подільському районі м. Києва за адресою вул. Вишгородська, 45, поруч зі зручною транспортною розв’язкою. На території житлового комплексу розташована пам’ятка природи "Крістерова гірка" з каскадом озер та унікальною флорою. Крім того, на території комплексу заплановано розташування дитячих ігрових та спортивних майданчиків, дитячого садочка, підземного паркінгу, кафе, ресторанів, відділення банку, аптеки, амбулаторної приймальні, стоматологічного кабінету, продовольчого торгового комплексу, фітнес-центру.

Рейтинг надійності будівництва
– це думка Рейтингового агентства щодо можливості Забудовника виконати свої зобов’язання за будівельним проектом перед покупцями нерухомості відносно інших проектів, висловлена за результатом комплексного аналітичного дослідження. З більш детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті ЖК "Паркове місто" www.parkovemisto.com.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua