Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості ЖК "Престиж Холл" підтверджено на рівні invАА

03.07.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості житлово-офісного комплексу "Престиж Холл" забудовника ТОВ "А.В.С." на рівні invАА.

На підтвердження рівня рейтингу вплинули наступні фактори, які відмічалися ІВІ-Rating раніше: наявність фінансової підтримки з боку ПАТ "КБ "ПРИВАТБАНК"; вигідне місце розташування об’єкту - в центральній частині м. Києва по вул. Анрі Барбюса, 37/1; наявність соціальної та торговельної інфраструктури - паркінг, магазини, заклади дозвілля, поруч розташовані навчальні та медичні заклади, місця культурного відпочинку, супермаркети; відповідність цін на приміщення в об’єкті ринковим цінам на аналогічні приміщення; а також наявність довгострокових кредитних програм та використання при купівлі-продажу акредитиву, що оптимізує процес розрахунку та сприяє підвищенню захисту інвестицій.

Також при визначенні рейтингу враховано досвід введення в експлуатацію житлових будинків забудовником ТОВ "А.В.С.". Зведення комплексу відбувається на земельній ділянці, наданій в довгострокову оренду до 2019 р., за наявності необхідної дозвільної документації, без суттєвих затримок.

Інвестиційний проект з рейтингом invАА характеризується відмінною інвестиційною привабливістю порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Спостерігається незначна чутливість до впливу інвестиційних ризиків. Високий рейтинг інвестиційної привабливості житлово-офісного комплексу "Престиж Холл" – це результат дотримання термінів і виконання зобов’язань перед інвесторами.

З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua.

Довідка: Рейтинг інвестиційної привабливості – це думка рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua