Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості ЖК ’‘Островського, 40’‘ підтверджено на рівні invВВВ

13.09.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості Житлового комплексу ‘‘Островського, 40’‘ забудовника ТОВ ‘‘Град Інвест’‘на рівні invВВВ.

На підтверджений рівень рейтингу інвестиційної привабливості об’єкта вплинули фактори, які відмічалися рейтинговим агентством раніше. Житловий комплекс має вигідне розташування - в м. Києві по вул. М. Островського, 40 у районі з розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розв’язкою. Для будівництва ЖК ’‘Островського, 40’‘ ТОВ ‘‘Град Інвест’‘ має всю необхідну дозвільну документацію. Середня вартість кв. м у Житловому комплексі відповідає цінам, характерним для даного типу нерухомості з урахуванням місцезнаходження.

Зведення об‘єкта здійснюється згідно затвердженого графіку. На початок вересня 2013 року ступінь будівельної готовності ЖК ’‘Островського, 40’‘ становить 80%. Введення Житлового комплексу в експлуатацію заплановано на ІV квартал 2013 року.

Реалізація приміщень у Житловому комплексі здійснюється ТОВ ’‘Град Інвест’‘ через цільові облігації, кредитний рейтинг яких 10.09.2013 р. підтверджено на рівні uaВВ з прогнозом ‘‘стабільний’‘, а їхній обіг урегульований на законодавчому рівні та контролюється НКЦПФР.
 
З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті ЖК ’‘Островського, 40’‘ www.ostrovskogo40.com.ua.

Довідка:

Рейтинг інвестиційної привабливості – це думка рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua