Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості житлового об’єкту комплексу "Алые паруса" підтверджено на рівні invА

27.06.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості житлового будинку №34 комплексу "Алые паруса" мікрорайону МЖК "Інтернаціоналіст", що знаходиться в с. Циркуни Харківського району, на рівні invА.

Підтверджений рейтинг інвестиційної привабливості проекту обумовлений: розташуванням об’єкту в екологічно чистому районі в безпосередній близькості від м. Харкова (Північна Салтівка) в 15 хвилинах від станції метро "Героїв праці"; близькістю соціальної та торговельної інфраструктури; відповідністю цін на приміщення в об’єкті середньоринковим, а також наявністю програм лояльності для покупців; хорошою репутацією Забудовника ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст".

При оновленні рейтингу також було враховано 22-річний досвід Забудовника в реалізації інвестиційно-будівельних проектів - зведено понад 15 об’єктів. Ведення будівництва відбувається з дотриманням графіку виконання будівельних робіт при наявності необхідної дозвільної документації. Завершення будівельних робіт заплановано на IV квартал 2013 року.

Реалізація приміщень у проекті відбувається через цільові облігації, емітентом яких є Забудовник (кредитний рейтинг облігацій uaBBB-, прогноз "стабільний"). Станом на 31.03.2013 р. профінансовано 42% від кошторисної вартості проекту.

Інвестиційний проект з рейтингом invА характеризується високою інвестиційною привабливістю порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Спостерігається чутливість до впливу інвестиційних ризиків.

З детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті МЖК "Інтернаціоналіст" www.mgk.kharkov.ua.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua