Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості Житлово-офісного комплексу ’‘Престиж Холл’‘ підтверджений на рівні invАА

08.10.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості Житлово-офісного комплексу ‘‘Престиж Холл’‘ забудовника ТОВ ‘‘А.В.С.’‘ на рівні invАА.

На підтвердження рівня рейтингу інвестиційної привабливості ЖК ’‘Престиж Холл’‘ вплинули фактори, що відмічалися ІВІ?Rating раніше. Об’єкт будівництва має вигідне розташування в центральній частині м. Києва по вул. Анрі Барбюса, 37/1. Житлово-офісний комплекс має всю необхідну соціальну та торговельну інфраструктуру - паркінг, магазини, заклади дозвілля. Крім того, поруч розташовані навчальні та медичні заклади, місця культурного відпочинку, супермаркети. Вартість квадратного метра в об’єкті відповідає цінам, сформованим на ринку для даного типу приміщень з урахуванням місцерозташування. Наявність фінансової підтримки з боку ПАТ ’‘КБ ’‘Приватбанк’‘, а також наявність довгострокових кредитних програм та використання при купівлі-продажу акредитиву, що оптимізує процес розрахунку та сприяє підвищенню захисту інвестицій, є додатковою перевагою об’єкта будівництва у порівнянні з іншими.

Також при підтвердженні рейтингу враховано досвід введення в експлуатацію житлових будинків забудовником ТОВ ’‘А.В.С.’‘. Зведення ЖК ’‘Престиж Холл’‘ відбувається без суттєвих затримок на земельній ділянці, наданій в довгострокову оренду до 2019 р., за наявності необхідної дозвільної документації.

З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua.

Довідка:

Рейтинг інвестиційної привабливості
– це думка рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua