Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості котеджного містечка "Аріадна" підтверджено на рівні invВВВ

08.07.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості котеджного містечка "Аріадна" забудовника ТОВ "Софор" на рівні invВВВ.

Підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості обумовлене: вигідним місцезнаходженням заміського котеджного поселення клубного типу "Аріадна" – смт Чорноморське в безпосередній близькості від м. Одеси зі зручним автомобільним під’їздом; наявністю рекреаційної та торговельно-розважальної інфраструктури зони відпочинку, ігрові майданчики, ландшафтний парк з водоймою, спортивно-оздоровчий клуб, кафе, магазин, сервісна та охоронна служби, поряд з комплексом – аквапарк "Посейдон" та оздоровчо-розважальний комплекс порту "Чабанка"; відповідністю вартості домоволодіння з земельною ділянкою в містечку середньоринковим цінам на аналогічний тип житла. Містечко введено в експлуатацію в 2008 році, нерухомість в ньому реалізовується через прямі продажі.

Також при підтвердженні рейтингу врахована підтримка Забудовника з боку "Інвестиційної групи "РОСТ", яка є провідною компанією в сегменті девелопменту м. Одеси.

З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті котеджного містечка "Аріадна" www.ariadna.rostinvest.com.ua.

Довідка: Рейтинг інвестиційної привабливості – це думка рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua