Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості клубного будинку Gelios підтверджено на рівні invА

27.06.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості клубного будинку Gelios забудовника ПАТ "Київський холодокомбінат №2" на рівні invА.

На підтвердження рівня рейтингу вплинули такі чинники: наявність соціальної та торговельної інфраструктури; відповідність цін на приміщення в об'єкті ринковим цінам, характерним для даного типу нерухомості з урахуваннями місцезнаходження; вигідне місцерозташування клубного будинку Gelios в Голосіївському районі м. Києва неподалік від станції метро "Голосіївська", по провулку Задорожний, 5. Розташування клубного будинку поруч із природною рекреаційною зоною - Голосіївським парком - є додатковою перевагою даного проекту в порівнянні з іншими.

Також при оновленні рейтингу було враховано, що Забудовник веде будівництво об’єкту згідно затвердженого графіку за наявності необхідної дозвільної документації. При цьому генеральним підрядником будівництва виступає ТОВ "Будівельна компанія "Міськжитлобуд", яке має значний досвід зведення об'єктів нерухомості комерційного, промислового і житлового призначення.

Станом на середину червня 2013 року ступінь будівельної готовності об’єкта - понад 90%: на завершальній стадії знаходяться роботи з прокладення комунікацій, встановлення ліфтів та оздоблювальні роботи. Введення в експлуатацію клубного будинку Gelios заплановано на ІІI квартал 2013 року. Реалізація приміщень у будинку відбувається через цільові облігації, емітентом яких є Забудовник (кредитний рейтинг облігацій uaBBВ, прогноз "стабільний").

Інвестиційний проект з рейтингом invА характеризується високою інвестиційною привабливістю в порівнянні з іншими об'єктами рейтингування. Спостерігається чутливість до впливу інвестиційних ризиків.

З детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua