Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості клубного дому "Арт Хол" підтверджено на рівні invАА

04.07.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості клубного дому "Арт Хол" на рівні invАА.

Підтверджений рівень рейтингу інвестиційної привабливості будинку обумовлений ключовими факторами, які відмічалися IBI-Rating раніше, а саме наявністю фінансової підтримки з боку ПАТ "КБ "ПРИВАТБАНК" та входженням Забудовника - ТОВ "АС-МВК" - до складу юридично неоформленої групи "ПРИВАТ". Об’єкт будівництва має вигідне місцерозташування в історичному та діловому Шевченківському районі м. Києва, по вул. Воровського, 21, з розвиненою інфраструктурою. Крім того, ТОВ "АС-МВК" здійснює будівництво на власній ділянці та має усю необхідну дозвільну документацію на виконання будівельних робіт. Зведення об’єкту відбувається згідно затвердженого графіку: на початок червня 2013 року ступінь будівельної готовності клубного дому "Арт Хол" - 43%, загальний обсяг профінансованого будівництва - 37,2%, плановий строк здачі об’єкту в експлуатацію – ІI квартал 2014 року.

Реалізація приміщень у клубному домі "Арт Хол" здійснюється через акредитивні договори та цільові облігації, емітентом яких є ТОВ "АС-МВК". Зокрема, слід відзначити, що використання такого інструменту продажів як акредитив, надає майбутнім власникам додаткові переваги захисту їхніх інвестицій.

Інвестиційний проект з рейтингом invАА характеризується відмінною інвестиційною привабливістю порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Спостерігається незначна чутливість до впливу інвестиційних ризиків.

З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті КД "Арт Хол" www.arthall.ua.

Довідка: Рейтинг інвестиційної привабливості – це думка рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua