Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості ІІI черги ЖК "Паркове місто" підтверджено на рівні invА

03.09.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості ІІI черги житлового комплексу "Паркове місто" на рівні invА (висока інвестиційна привабливість).

На підтверджений рівень рейтингу інвестиційної привабливості проекту вплинуло вигідне місцерозташування ЖК "Паркове місто" в межах Подільського району м. Києва по вулиці Вишгородській, 45 поряд зі зручною транспортною розв'язкою, далеко від промислової зони. На території комплексу розташована пам’ятка природи "Крістерова гірка" з каскадом озер та унікальною флорою, що надає додаткові переваги даному проекту в порівнянні з іншими комплексами.

Крім житлових приміщень на території комплексу заплановано зведення таких об’єктів як: дитячий садок, ігрові та спортивні майданчики, підземний автопаркінг, заклади харчування, відділення банку, оздоровчі заклади, продовольчий торговий комплекс, фітнес-центр.

Забудовник проекту - ПрАТ "Агрофірма "Троянда" - має хорошу репутацію, необхідну дозвільну документацію та веде будівництво III черги ЖК "Паркове місто" без суттєвих затримок: станом на 30.06.2013 р. І пусковий комплекс введено в експлуатацію, ведуться роботи з благоустрою прилеглої території, на ІІ пусковому комплексі продовжуються роботи згідно затвердженого графіку, введення в експлуатацію ІІ пускового комплексу заплановано на лютий 2015 року, ІІІ – на березень 2015 року. Генеральним підрядником проекту виступає ТОВ "К.А.Н. Строй" – будівельна компанія повного циклу з успішним досвідом реалізації будівельних проектів як житлового, так і комерційного призначення.

Реалізація приміщень у двох пускових комплексах III черги ЖК "Паркове місто" відбувається через цільові облігації, емітентом яких є забудовник (кредитний рейтинг облігацій uaBBB-, прогноз "стабільний"). Обсяг фінансування будівництва ІІІ черги ЖК "Паркове місто" станом на 30.06.2013 р. складає 48% кошторисної вартості. Середня вартість 1 кв. м відповідає цінам, характерним для даного типу нерухомості з урахуванням місцезнаходження. Також забудовник пропонує вигідну програму розстрочки строком до 5 років з першим внеском від 5% вартості нерухомості.

Рейтинг інвестиційної привабливості – це думка рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією. З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті ЖК "Паркове місто" www.parkovemisto.com.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua