Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості ІІ черги ЖК "Міністерський" підтверджено на рівні invА

08.07.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості ІІ черги житлово-офісного комплексу "Міністерський" на рівні invА.

Підтверджений рівень рейтингу інвестиційної привабливості об’єкту обумовлений: вигідним місцезнаходженням - в межах інфраструктурно-розвинутого Оболонського району м. Києва по вулиці Кондратюка, 1, поряд зі зручною транспортною розв'язкою та природною рекреаційною зоною (Пуща-Водиця), що надає додаткові переваги даному проекту в порівнянні з іншими комплексами; веденням будівництва з якісних екологічно чистих матеріалів за європейськими технологіями - монолітний каркас, стіни з керамічної цегли, утеплений вентильований фасад, сучасні ліфтові системи, квартири здаються з високим ступенем готовності і якості обробки; відповідністю середньої вартості 1 кв. м у житловому комплексі цінам, характерним на ринку для даного типу нерухомості з урахуванням місцезнаходження; наявністю у Забудовника необхідної дозвільної документації.

Крім того, на території комплексу планується створення торговельно-розважальної інфраструктури та гостьового паркінгу. Будівництво ведеться з дотриманням затвердженого графіку. Введення в експлуатацію ІІ черги заплановано на ІV квартал 2013 року. Для фінансування проекту Забудовником було випущено цільові облігації (рівень кредитного рейтингу uaBBB, прогноз "стабільний"), станом на 31.03.2013 р. профінансовано 50% загальної кошторисної вартості проекту. Реалізація приміщень у ІІ черзі ЖК "Міністерський" відбувається через продаж майнових прав. Наявність програм розстрочки та акційних пропозицій є додатковою перевагою проекту.

Забудовником комплексу - ПрАТ "Енергополь-Україна" - з 1991 року в Україні реалізовано будівництво київської Торгово-Промислової палати, реконструкцію будівлі консульства Польщі, будівництво II терміналу МА "Бориспіль", зведення Яблунівського газопереробного заводу, будівництво торгових центрів та багатьох інших великих комерційних об'єктів.

З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті  IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті ЖК "Міністерський" www.ministersky.ua.

Рейтинг інвестиційної привабливості – це думка рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua