Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості ЖК "Островського, 40" підтверджено на рівні invВВВ

19.06.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості житлового комплексу "Островського, 40" на рівні invВВВ.

Підтверджений рейтинг інвестиційної привабливості обумовлений: вигідним місцезнаходженням комплексу - в м. Києві по вул. М. Островського, 40, поряд із зручною транспортною розв’язкою та розвиненою інфраструктурою, а також відповідністю середньої вартості 1 кв. м у житловому комплексі цінам, сформованим на ринку для даного типу нерухомості з урахуванням місцезнаходження. Зведення об‘єкту здійснюється згідно затвердженого графіку: роботи з монтажу монолітного каркасу завершені у всіх секціях; роботи цегляної кладки завершені у секціях 1 та 2, у секції 3 – на 90%. Введення ЖК "Островського, 40" в експлуатацію заплановано на ІV квартал 2013 року.

ТОВ "Град Інвест" на правах Замовника здійснює реалізацію приміщень через цільові облігації, кредитний рейтинг яких визначено на рівні uaВВ з прогнозом "стабільний". Наразі Замовником реалізовано 61,5% загальної кількості квартир ЖК "Островського, 40" та 30% машино-місць підземного паркінгу.

З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті ЖК "Островського, 40" www.ostrovskogo40.com.ua.

Довідка:

Рейтинг інвестиційної привабливості – це думка рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua