Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості котеджного містечка "Аріадна" підтверджено на рівні invВВВ

15.03.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості котеджного містечка "Аріадна" на рівні invВВВ.

Підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості обумовлено збереженням факторів, які відмічалися ІВІ-Rating раніше, а саме: вигідне місцерозташування котеджного містечка "Аріадна"
- на узбережжі Чорного моря у смт Чорноморське в безпосередній близькості від м. Одеси; рекреаційна та торговельно-розважальна інфраструктура - зони відпочинку, ігрові майданчики, ландшафтний парк з водоймою, спортивно-оздоровчий клуб, кафе, магазин, сервісна та охоронна служби; вартість домоволодіння з земельною ділянкою в котеджному містечку "Аріадна" відповідає середньоринковим цінам на аналогічний тип житла. Містечко введено в експлуатацію в 2008 році, нерухомість в ньому реалізовується через прямі продажі. Наразі продано 46% житлових будинків та 20% квартир в зблокованих 3-4-х квартирних будинках.

Також при підтвердженні рейтингу врахована підтримка Забудовника з боку інвестиційної групи "РОСТ", яка є провідною в сегменті девелопменту м. Одеси.

З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті котеджного містечка «Аріадна» www.ariadna.rostinvest.com.ua.

Довідка: 
Рейтинг інвестиційної привабливості – це думка рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua