Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості ІІI черги ЖК "Паркове місто" визначено на рівні invА

22.05.2013

IBI-Rating повідомляє про визначення рейтингу інвестиційної привабливості ІІI черги житлового комплексу "Паркове місто" на рівні invА (висока інвестиційна привабливість).

На визначений рівень рейтингу інвестиційної привабливості проекту вплинула хороша репутація забудовника ПрАТ "Агрофірма "Троянда", яке має всю необхідну дозвільну документацію та веде будівництво III черги без суттєвих затримок. Перші дві черги, що становить 30% від площі всього ЖК "Паркове місто", введено в експлуатацію з випередженням заявлених термінів. Генеральним підрядником проекту виступає ТОВ "К.А.Н. Строй" – будівельна компанія повного циклу з успішним досвідом реалізації будівельних проектів як житлового, так і комерційного призначення.

ЖК "Паркове місто" розташований в межах Подільського району м. Києва по вулиці Вишгородській, 45, далеко від промислової зони, поряд зі зручною транспортною розв'язкою. Згідно з планом забудови, комплекс матиме всю необхідну інфраструктуру: ігрові та спортивні майданчики, дитячий садок, підземний паркінг, заклади харчування та оздоровчі заклади, відділення банку, продовольчий торговий комплекс, фітнес-центр. Додаткову перевагу даному проекту в порівнянні з іншими комплексами надає розташована на території комплексу пам’ятка природи "Крістерова гірка" з каскадом озер та унікальною флорою.

Закінчення будівництва І пускового комплексу III черги заплановано на червень 2013 року, ІІ – на лютий 2015 року, ІІІ – на березень 2015 року. Реалізація приміщень у двох пускових комплексах III черги ЖК "Паркове місто" відбувається через цільові облігації, емітентом яких є ПрАТ "Агрофірма "Троянда" (кредитний рейтинг облігацій uaBBB-, прогноз "стабільний"). Середня вартість 1 кв. м відповідає цінам, характерним для даного типу нерухомості з урахуваннями місцезнаходження. Також Забудовник пропонує вигідну програму розстрочки строком до 5 років з першим внеском від 5% вартості нерухомості.

З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті ЖК "Паркове місто" www.parkovemisto.com.

Довідка: Рейтинг інвестиційної привабливості – це думка рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua