Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості ІІ черги ЖК "Міністерський" визначено на рівні invА

09.04.2013

IBI-Rating повідомляє про визначення рейтингу інвестиційної привабливості ІІ черги житлово-офісного комплексу "Міністерський" на рівні invА.

На визначений рівень рейтингу інвестиційної привабливості ЖК "Міністерський" вплинули: вигідне місцезнаходження - в межах інфраструктурно-розвинутого Оболонського району м. Києва по вулиці Кондратюка, 1, поряд зі зручною транспортною розв'язкою та природною рекреаційною зоною (Пуща-Водиця), що надає додаткові переваги даному проекту в порівнянні з іншими комплексами; ведення будівництва з якісних екологічно чистих матеріалів за європейськими технологіями - монолітний каркас, стіни з керамічної цегли, утеплений вентильований фасад, сучасні ліфтові системи, квартири здаються з високим ступенем готовності і якості обробки; відповідність середньої вартості 1 кв. м у житловому комплексі цінам, сформованим на ринку для даного типу нерухомості з урахуванням місцезнаходження; ступінь дотримання затвердженого графіку будівництва; наявність програм розстрочки та акційних пропозицій. Крім того, на території комплексу планується створення торговельно-розважальної інфраструктури, медичного реабілітаційного центру та гостьового паркінгу. Наразі Забудовником реалізовано близько 40% житлових площ ІІ черги ЖК "Міністерський", для фінансування якої Забудовником було випущено цільові облігації (рівень кредитного рейтингу uaBBB, прогноз "стабільний").

Забудовником комплексу виступає ПрАТ "Енергополь-Україна", група компаній, яка працює в Україні з 1991 року. За цей час компанія реалізувала такі знакові об'єкти, як будівлю київської Торгово-Промислової палати, реконструкцію будівлі консульства Польщі, будівництво II терміналу міжнародного аеропорту "Бориспіль", зведення Яблунівського газопереробного заводу, будівництво торгових центрів та багатьох інших великих комерційних об'єктів.

З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті ЖК "Міністерський" www.ministersky.ua.

Довідка: Рейтинг інвестиційної привабливості – це думка рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua