Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості будинку №2 (секція №2) ЖК "Євроград" визначено на рівні invВВВ

17.05.2013

IBI-Rating повідомляє про визначення рейтингу інвестиційної привабливості житлового будинку №2 (секція №2) комплексу "Євроград" на рівні invВВВ (достатня інвестиційна привабливість).

Визначений рейтинг інвестиційної привабливості обумовлений: вигідним місцезнаходженням комплексу – в центральному районі м. Донецька по пр. Панфілова, 24, поряд із зручною транспортною розв’язкою та розвиненою інфраструктурою; відповідністю середньої вартості 1 кв. м у житловому комплексі цінам, сформованим на ринку для даного типу нерухомості з урахуванням місцезнаходження; дотриманням затвердженого графіку будівництва; ступенем будівельної готовності, який на квітень 2013 року складав 65,3%.

Забудовник - ТОВ "ДИРЕКЦІЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ" - для реалізації приміщень в будинку пропонує програми кредитування від комерційного банку та розстрочку від забудовника. Крім того, реалізація квартир в об’єкті здійснюється в рамках програми Державної Іпотечної Установи та в рамках програми "Доступне житло".

З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті ТОВ "ДИРЕКЦІЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ" www.dab.com.ua.

Довідка: Рейтинг інвестиційної привабливості – це думка рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua