Друк

Розширення можливостей для бізнесу: все про переваги банківських операцій для приватних підприємців

28.11.2014
26 листопада 2014 року в центральному офісі "Укрінбанку" відбулася чергова зустріч Клубу клієнтів МСБ з директором Департаменту МСБ "Укрінбанку" Наталією Воротняк, яка пройшла у форматі тренінгу. Виступили також Ігор Андрусик, начальник відділу стратегічного розвитку рейтингового агентства IBI-Rating, і Кирило Руднєв, директор з продажу компанії Smart business.

Спікери розповіли про основні банківські операції, які значно спростять приватним підприємцям завдання з ведення бізнесу, про переваги та недоліки різних принципів ведення бухгалтерського обліку, а також про найновіші досягнення IT-індустрії з розробки рішень для управління персональними фінансами. Так, під час тренінгу учасники дізналися про переваги та недоліки безготівкового розрахунку, про те, як отримати "швидкі" гроші для свого бізнесу, а також на прикладах дізналися, як обрати найбільш привабливий для себе пакет РКО. 

Ігор Андрусик, начальник відділу стратегічного розвитку рейтингового агентства IBI-Rating, також акцентував увагу на користі консалтингових послуг для бізнесу. Адже у сучасному динамічному світі максимізація прибутку можлива лише за умови своєчасного виявлення проблем та удосконалення бізнес-процесів, які дозволять протистояти зростаючій конкуренції та розвивати бізнес. 

Довідка:

Рейтингове агентство IBI-Rating одним зі своїх стратегічних завдань вважає сприяння підвищенню фінансової грамотності серед громадян України різних вікових категорій та різного соціального статусу завдяки професійним знанням та досвіду спеціалістів агентства. Протягом останнього року представниками агентства було проведено освітні заходи в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності в Україні у партнерстві з НБУ та в рамках проекту Global Money Week у партнерстві з Асоціацією нової економічної освіти.

ПАТ "Укрінбанк" – перший комерційний банк незалежної України. Основні задачі Укрінбанку з часів його створення (1989р.) – це всебічна підтримка і сприяння розвитку інноваційної діяльності – від фінансування науково-технічних ідей до широкого запровадження в народне господарство новітніх технологій, розробок нових товарів народного споживання.

SMART business – визнаний лідер українського ринку з надання інноваційних рішень для ефективного управління бізнесом, а також впровадження бізнес-систем на платформі Microsoft Dynamics (AX, NAV, CRM).