Друк

Визначено Рейтинг надійност ЖК на проспекті Маршала Жукова, 18-А у м. Харкові

22.07.2014
Рейтингове агентство IBI-Rating разом з Конфедерацією будівельників України (КБУ) присвоїло житловому комплексу на проспекті Маршала Жукова, 18-А у м. Харкові І рівень надійності – відмінна надійність. Такий рівень відповідає найвищому показнику рейтингу за рейтинговою шкалою IBI-Rating, розробленою для житлових комплексів, та свідчить про мінімальні ризики невиконання зобов’язань Забудовника перед інвесторами за будівельним проектом. Оцінка надійності будівництва об’єкта була проведена в рамках "Рейтингу надійності житлових комплексів" - спільного всеукраїнського проекту Конфедерації будівельників України (КБУ), Рейтингового агентства IBI-Rating та Асоціації допомоги постраждалим інвесторам.

Рівень надійності ЖК був визначений на основі аналізу трьох блоків: даних про учасників проекту будівництва, характеристики самого об’єкту та фінансових показників компанії-забудовника.

Забудовником проекту виступає ТОВ "МІНІ-МАКС" - підприємство, яке існує з 1997 р. і має всю необхідну дозвільну документацію за проектом будівництва житлового комплексу на проспекті Маршала Жукова, 18-А. Генеральним підрядником є ТДВ "Житлобуд-2" - одна з найвідоміших в Харкові будівельних компаній з понад 70-річною успішною історією житлового будівництва.

Будівельний об’єкт розташований поблизу станції метрополітену та розвиненої автотранспортної розв’язки. В житловому комплексі, окрім квартир, будуть розміщені об’єкти соціальної та торгової інфраструктури. Вартість квадратного метру житла відповідає цінам, які сформувалися на ринку для даного типу нерухомості.

Ступінь будівельної готовності проекту на останню звітну дату – 75% (приріст з початку року на 20 в.п.). Фінансування будівельних робіт відбувається відповідно до запланованого графіку. Основний інструмент реалізації житла – цільові облігації, механізм застосування яких при передачі нерухомості чітко визначений вітчизняним законодавством. Переважно саме за рахунок залучених коштів відбувається фінансування проекту. Разом з тим не виключається можливість фінансової підтримки з боку власників.

Більш детально ознайомитися з характеристиками ЖК на проспекті Маршала Жукова, 18-А у м. Харкові, результатами проведеної оцінки, можно з прикріпленого Сертифікату, а також на сайті Конфедерації забудовників України.

Сертифікат

Довідково

Метою проведення рейтингування є підвищення довіри до забудовників з боку інвесторів та рівня прозорості ринку будівництва. Рівень рейтингу визначається за Методологією рейтингової оцінки надійності житлових комплексів, розробленою Рейтинговим агентством IBI-Rating, що узгоджена КБУ та Асоціацією допомоги постраждалим інвесторам.

Інформація про організаторів проекту

Конфедерація будівельників України (КБУ) – професійне об’єднання, до якого входить більше 80% крупних компаній будівельної галузі (більше 700 організацій). Має представництва в усіх областях України. Працює з 2005 року. Мета – поліпшення інвестиційного клімату в будівництві. КБУ взяла участь у розробці більше 20 законів та більше 100 інших нормативно-правових актів, що регулюють будівництво. Провела реформу в будівництві, зменшивши терміни та процедури більше ніж у 5 разів. Це підняло України в рейтингу Doing Business з 186 до 41 місця (в отриманні дозволів на будівництво).

Рейтингове агентство IBI-Rating – уповноважене рейтингове агентство, що надає послуги у сфері рейтингування та консалтингу на українському ринку з 2005 року. Агентство підтримує більше 250 рейтингів, з них понад 100 – рейтинги у будівельній сфері. Свідоцтво НКЦПФР №3 від 12.04.2010 р.

Асоціація допомоги постраждалим інвесторам
– метою існування є підвищення рівня самоорганізації інвесторів для спільного ефективного відстоювання своїх прав з метою врахування їх інтересів при прийнятті рішень, зміна ставлення влади, забудовників та банків-кредиторів до проблем приватних інвесторів, вдосконалення українського законодавства.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua