Друк

Визначено Рейтинг надійності житлового комплексу "Міністерський" (III черга)

07.07.2014
Рейтингове агентство IBI-Rating разом з Конфедерацією будівельників України (КБУ) присвоїло житловому комплексу "Міністерський" (ІІІ черга) І рівень надійності – відмінна надійність. Такий рівень відповідає найвищому показнику рейтингу за рейтинговою шкалою IBI-Rating, розробленою для житлових комплексів, та говорить про мінімальні ризики невиконання зобов’язань Забудовника перед інвесторами за будівельним проектом. Урочисте нагородження та вручення Сертифікату, що підтверджує рівень надійності ЖК, відбулося 4 липня 2014 року на території комплексу за адресою: м. Київ, вул. Кондратюка, 1.

Оцінка надійності будівництва об’єкта була проведена в рамках "Рейтингу надійності житлових комплексів" - спільного всеукраїнського проекту Конфедерації будівельників України (КБУ), Рейтингового агентства IBI-Rating та Асоціації допомоги постраждалим інвесторам.

"Ми раді повідомити про успішний старт проекту і про присвоєння оцінки першому житловому комплексу. Для об’єктивного та ретельного вивчення дозвільної, ділової та фінансової документації знадобилося кілька тижнів. Але наразі підсумки підбиті і вони є надзвичайно позитивними. Попереду ще багато роботи, інтерес отримати фахову оцінку виявила велика кількість забудовників", - розповів Сергій Грабар, Виконавчий директор КБУ.

Рівень надійності ЖК був визначений на основі аналізу трьох блоків: даних про учасників проекту будівництва, характеристики самого об’єкту та фінансових показників компанії-забудовника.

Забудовник ЖК "Міністерський" - "Енергополь-Україна" - має успішний досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів, його фінансове становище є стабільним. Дозвільна документація по ЖК відповідає усім чинним нормам, будівництво об’єкту ведеться згідно затвердженого плану. Варто зауважити, що ціна квадратного метру в цьому об’єкті є об’єктивною та відповідає ситуації на ринку. Розташування "Міністерського" та інфраструктура навколо нього є зручними та комфортними для жителів.

"Нам було надзвичайно приємно та легко працювати з компанією "Енергополь-Україна". Компанія прозора та відкрита до співпраці, своєчасно надавала всю необхідну інформацію та сприяла проведенню найглибшого аналізу. Також хочу наголосити, що компанія має позитивний досвід реалізації подібних проектів – з чотирьох запланованих черг вже збудовано дві, розраховані на 1390 квартир. Також потрібно відмітити наявність попиту на житло у ЖК "Міністерський", що дозволяє забезпечити стабільне надходження коштів для будівництва", - у свою чергу зазначив Григорій Перерва, директор Рейтингового агентства IBI-Rating.

Тетяна Семенкова, директор "Енергополь-Україна", подякувала за оцінку та зазначила, що такий результат досягнутий завдяки високим стандартам якості та відповідальності забудовника перед інвесторами. Також вона розповіла про переваги ЖК та можливість для інвесторів скористатися програмами розстрочки та лояльності.

Сюжет про нагородження і вручення Сертифікату, що підтверджує Рейтинг надійності житлового комплексу "Міністерський", дивіться у програмі "PRO-Нерухомість" на каналі "Перший діловий".
Більш детально ознайомитися з характеристиками ЖК "Міністерський" (ІІІ черга) та результатами проведеної оцінки можна з Сертифікату, а також на сайті Конфедерації забудовників України (www.kbu.org.ua).


Сертифікат


Довідково

Метою проведення рейтингування є підвищення довіри до забудовників з боку інвесторів та рівня прозорості ринку будівництва. Рівень рейтингу визначається за Методологією рейтингової оцінки надійності житлових комплексів, що розроблена Рейтинговим агентством IBI-Rating, узгоджена p КБУ та Асоціацією допомоги постраждалим інвесторам, з якою можна додатково ознайомитись.

Методологія рейтингової оцінки надійності житлових комплексів


Інформація про організаторів проекту

Конфедерація будівельників України (КБУ)
– професійне об’єднання, до якого входить більше 80% крупних компаній будівельної галузі (більше 700 організацій). Має представництва в усіх областях України. Працює з 2005 року. Мета – поліпшення інвестиційного клімату в будівництві. КБУ взяла участь у розробці більше 20 законів та більше 100 інших нормативно-правових актів, що регулюють будівництво. Провела реформу в будівництві, зменшивши терміни та процедури більше ніж у 5 разів. Це підняло України в рейтингу Doing Business з 186 до 41 місця (в отриманні дозволів на будівництво).

Рейтингове агентство IBI-Rating
– уповноважене рейтингове агентство, що надає послуги у сфері рейтингування та консалтингу на українському ринку з 2005 року. Агентство підтримує більше 250 рейтингів, з них понад 100 – рейтинги у будівельній сфері. Свідоцтво НКЦПФР №3 від 12.04.2010 р.

Асоціація допомоги постраждалим інвесторам – метою існування є підвищення рівня самоорганізації інвесторів для спільного ефективного відстоювання своїх прав з метою врахування їх інтересів при прийнятті рішень, зміна ставлення влади, забудовників та банків-кредиторів до проблем приватних інвесторів, вдосконалення українського законодавства.За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua