Визначено Рейтинг надійності житлового комплексу "Британський квартал" (І черга)

Рейтингове агентство IBI-Rating спільно з Конфедерацією будівельників України (КБУ) повідомляє про визначення рейтингу надійності ЖК «Британський квартал» (І черга) по вул. Яблунева 39, 41 (житлові будинки №2, №4) та 45, 47, 49 (житлові будинки №1, №3) у Голосіївському районі м. Києва на І рівні – відмінна надійність.

Визначений рівень відповідає найвищому показнику рейтингу за рейтинговою шкалою IBI‑Rating, розробленою для житлових комплексів, та свідчить про мінімальні ризики невиконання зобов’язань Забудовника перед інвесторами за будівельним проектом.

Визначення рейтингу відбулося в рамках «Рейтингу надійності житлових комплексів» – спільного всеукраїнського проекту Конфедерації будівельників України (КБУ), Рейтингового агентства IBI-Rating та Асоціації допомоги постраждалим інвесторам. Аналітики вивчали інформацію про учасників проекту будівництва, характеристики будівельного об’єкту та фінансові показники компанії-забудовника.

Замовником будівництва ЖК «Британский квартал» (І черга) виступив обслуговуючий житлово-будівельний кооператив «Британський квартал», створений у 2013 році задля задоволення потреб членів кооперативу у житлових та нежитлових площах. Земельні ділянки, на яких розташовано Комплекс, знаходяться у власності кооперативу. Генеральний підрядник проекту (ТОВ «РОЯЛ ДЕВЕЛОПМЕНТ») має власну виробничу базу та досвід будівництва багатоквартирного житлового будинку у м. Києві та котеджів у передмісті столиці. Генпідрядник входить до складу групи компаній Royal House, яка володіє сучасним спеціалізованим заводом з виробництва готових несучих стінових модулів, які використані при зведенні ЖК «Британський квартал».

Придбання житла у ЖК «Британський квартал» (І черга) відбувається шляхом вступу до житлово-будівельного кооперативу «Британський квартал» та сплати пайового внеску. Ціни на квартири відповідають цінам, які сформувалися на ринку первинної нерухомості м. Києва для даного сегменту житла.

Будівництво ЖК «Британський квартал» (І черга) розпочато у 2013 році. У серпні 2014 року було введено в експлуатацію будинки №1 та №2, а у березні 2015 року – будинки №3 і №4.

ЖК «Британський квартал» знаходиться в Голосіївському районі м. Києва, неподалік станцій метро «Іподром» та «Васильківська», що забезпечує зручне транспортне сполучення. Поруч з Комплексом знаходяться затишний сквер з озерами, а також іподром. В зоні пішохідної досяжності знаходяться школи, дитячі садочки, дитячі площадки, супермаркети.

Більш детально ознайомитися з характеристиками проекту, результатами проведеної оцінки, а також з Методологією визначення Рейтингу надійності житлових комплексів можна на сайті Рейтингового агентства IBI-Rating (www.ibi.com.ua) та на сайті Конфедерації будівельників України (www.kbu.org.ua).

Довідкова інформація

Метою проведення рейтингування є підвищення довіри до забудовників з боку інвесторів та рівня прозорості ринку будівництва. Рівень рейтингу визначається за Методологією рейтингової оцінки надійності житлових комплексів, розробленою Рейтинговим агентством IBI-Rating, що узгоджена КБУ та Асоціацією допомоги постраждалим інвесторам.

Інформація про організаторів проекту

Конфедерація будівельників України (КБУ) - професійне об’єднання, до якого входить більше 80% крупних компаній будівельної галузі (понад 700 організацій). Має представництва в усіх областях України. Працює з 2005 року. Мета – поліпшення інвестиційного клімату в будівництві. КБУ взяла участь у розробці більше 20 законів та понад 100 інших нормативно-правових актів, що регулюють будівництво. Провела реформу в будівництві, зменшивши терміни та процедури більше ніж у 5 разів. Це підняло Україну в рейтингу Doing Business з 186 до 41 місця (в отриманні дозволів на будівництво).

Рейтингове агентство IBI-Rating - уповноважене рейтингове агентство, що надає послуги у сфері рейтингування та консалтингу на українському ринку з 2005 року. Агентство підтримує більше 250 рейтингів, з них понад 100 – рейтинги у будівельній сфері. Свідоцтво НКЦПФР №3 від 12.04.2010 р.

Асоціація допомоги постраждалим інвесторам - метою існування є підвищення рівня самоорганізації інвесторів для спільного ефективного відстоювання своїх прав з метою врахування їх інтересів при прийнятті рішень, зміна ставлення влади, забудовників та банків-кредиторів до проблем приватних інвесторів, вдосконалення українського законодавства.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating (044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua