Друк

Визначено рейтинг надійності житлового будинку в м. Черкаси по вул. Сержанта Жужоми, 1 (ЖК "Нова Митниця")

17.10.2014
Рейтингове агентство IBI-Rating спільно з Конфедерацією будівельників України (КБУ) присвоїло житловому будинку в м. Черкаси по вул. Сержанта Жужоми, 1 (ЖК "Нова Митниця") І рівень надійності – відмінна надійність. Такий рівень відповідає найвищому показнику рейтингу за рейтинговою шкалою IBI-Rating, розробленою для житлових комплексів, та свідчить про мінімальні ризики невиконання зобов’язань Забудовника перед інвесторами за будівельним проектом. Оцінка надійності будівництва об’єкта була проведена в рамках "Рейтингу надійності житлових комплексів" - спільного всеукраїнського проекту Конфедерації будівельників України (КБУ), Рейтингового агентства IBI-Rating та Асоціації допомоги постраждалим інвесторам.

Рівень надійності ЖК був визначений на основі аналізу трьох блоків: даних про учасників проекту будівництва, характеристики самого об’єкту та фінансових показників компанії-забудовника.

Забудовником проекту виступає ТОВ "АБЦ "Ренесанс" - підприємство, яке існує з 2001 р. і має всю необхідну дозвільну документацію за проектом будівництва в м. Черкаси по вул. Сержанта Жужоми, 1 (ЖК "Нова Митниця"). Генеральний підрядник ТОВ "Будівельно-монтажне управління-11" - відомий в Черкасах виробник будівельних матеріалів, який має власний парк спеціалізованої будівельної техніки. Субпідрядником будівництва виступає ПП "Райагробуд". Підприємство було засновано у 1975 р., на сьогоднішній день воно стрімко розвивається та спеціалізується на виробництві будівельних матеріалів (зокрема виробів із залізобетону та силікатної цегли). За роки своєї діяльності субпідрядником було введено в експлуатацію понад 30 об'єктів нерухомості, серед них: більше 20 багатоквартирних будинків, 7 шкіл, 10 дитячих садків, птахофабрика, елеватори, офіси та інші об’єкти нерухомості.

Будівельний об’єкт має вигідне розташування у центральному районі міста Черкас - Придніпровському. В межах 10 хвилин пішої ходьби від об’єкта будівництва розташовані супермаркети та магазини продовольчих товарів, торговий центр, медичні заклади, навчальні заклади, відділення банків, фітнес клуб, ресторани, готелі, розважальний центр та пляжі. Крім того, житловий комплекс має зручну транспортну розв’язку, тому як знаходиться поряд з основними магістралями міста різних напрямків (Київ, Золотоноша, Чигирин, Сміла).

Ступінь будівельної готовності об’єкта на кінець вересня – 65% (приріст за квартал склав 41%). Фінансування будівельних робіт відбувається відповідно до затвердженого графіку. Основний інструмент реалізації житла – цільові облігації, механізм застосування яких при передачі нерухомості чітко визначений вітчизняним законодавством. Рівень кредитного рейтингу облігацій uaBBB-, прогноз "стабільний".

Більш детально ознайомитися з характеристиками житлового будинку в м. Черкаси по вул. Сержанта Жужоми, 1 (ЖК "Нова Митниця"), результатами проведеної оцінки можна з прикріпленого Сертифікату, а також на сайті Конфедерації забудовників України.


Сертифікат

Довідково

Метою проведення рейтингування є підвищення довіри до забудовників з боку інвесторів та рівня прозорості ринку будівництва. Рівень рейтингу визначається за Методологією рейтингової оцінки надійності житлових комплексів, розробленою Рейтинговим агентством IBI-Rating, що узгоджена КБУ та Асоціацією допомоги постраждалим інвесторам.

Інформація про організаторів проекту

Конфедерація будівельників України (КБУ) – професійне об’єднання, до якого входить більше 80% крупних компаній будівельної галузі (більше 700 організацій). Має представництва в усіх областях України. Працює з 2005 року. Мета – поліпшення інвестиційного клімату в будівництві. КБУ взяла участь у розробці більше 20 законів та більше 100 інших нормативно-правових актів, що регулюють будівництво. Провела реформу в будівництві, зменшивши терміни та процедури більше ніж у 5 разів. Це підняло України в рейтингу Doing Business з 186 до 41 місця (в отриманні дозволів на будівництво).

Рейтингове агентство IBI-Rating – уповноважене рейтингове агентство, що надає послуги у сфері рейтингування та консалтингу на українському ринку з 2005 року. Агентство підтримує більше 250 рейтингів, з них понад 100 – рейтинги у будівельній сфері. Свідоцтво НКЦПФР №3 від 12.04.2010 р.

Асоціація допомоги постраждалим інвесторам – метою існування є підвищення рівня самоорганізації інвесторів для спільного ефективного відстоювання своїх прав з метою врахування їх інтересів при прийнятті рішень, зміна ставлення влади, забудовників та банків-кредиторів до проблем приватних інвесторів, вдосконалення українського законодавства.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua