Друк

Визначено кредитний рейтинг облігацій ТОВ ‘‘КИТАЙ ГОРОД’‘ серії А на рівні uaB

28.11.2013
IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу іменних дисконтних незабезпечених облігацій серії А емітента ТОВ ‘‘КИТАЙ ГОРОД’‘ на рівні uaB, прогноз ‘‘стабільний’‘.

ТОВ ‘‘КИТАЙ ГОРОД’‘ здійснює свою діяльність у сфері торгівлі, яка демонструє позитивну динаміку, займається оптовою торгівлею та ін. Емітент торгує товарами широкого вжитку, імпортованими з Китаю, та продукцією вітчизняних виробників.   Визначений кредитний рейтинг боргового інструменту відображає нестабільність фінансових результатів ТОВ ‘‘КИТАЙ ГОРОД’‘ за збереження прибуткової діяльності та залежність від зовнішніх джерел фінансування, яка зросте в результаті розміщення дисконтних облігацій. Кошти, отримані в результаті розміщення облігацій, планується направити на збільшення оборотних коштів для нарощування масштабів діяльності шляхом підписання контрактів з іноземними постачальниками продукції. Також планується здійснення прямих та портфельних інвестицій в підприємства різних галузей України та здійснення інвестиційної діяльності через інститути спільного інвестування шляхом придбання інвестиційних сертифікатів інвестиційних фондів.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту може вплинути: нарощення обсягів торгівлі та розширення ринків збуту, покращення фінансових результатів за одночасного зростання показників ефективності діяльності та зниження боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту може вплинути: невиконання зобов’язань за облігаціями, несприятливі економічні зміни в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ ‘‘КИТАЙ ГОРОД’‘, в тому числі: фінансова звітність за період 2010-2012 рр. та за 9 міс. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ ‘‘КИТАЙ ГОРОД’‘, інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua