Друк

Представники IBI-Rating провели освітній захід Global Money Week 2014 в НаУКМА

14.03.2014
13 березня 2014 року представники Національного рейтингового агентства IBI-Rating за підтримки студентської організації East West Business провели інтерактивний освітній захід з підвищення фінансової грамотності для студентів Національного університету "Києво-Могилянська академія" в рамках проекту Global Money Week.

Global Money Week - це щорічний міжнародний освітній захід, координований Child and Youth Finance International (CYFI), некомерційною організацією, заснованою в Амстердамі, метою якої є просування фінансових прав дітей та молоді. В Україні у 2013 році в проекті взяли участь 341 навчальний заклад з 25 регіонів України - 50 000 дорослих та дітей отримали корисні фінансові знання з розробки особистого бюджету та правил фінансової безпеки.

Цього року партнером Всеукраїнського громадського об'єднання "Асоціація нової економічної освіти", яке другий рік поспіль проводить в Україні Global Money Week, виступило IBI-Rating.

Тренери Ігор Андрусик, начальник стратегічного розвитку IBI-Rating, та Ганна Апостолова, начальник відділу рейтингів фінансової сфери IBI-Rating, розповіли слухачам про головні принципи заощаджень та механізми інвестування, про принципи роботи фінансових установ та ознаки надійності банків. Захід проходив у форматі Workshop, таким чином, студенти на практиці навчилися користуватись зазначеними механізмами та розраховувати дохідність тієї чи іншої інвестиційної дії.