Друк

Знижено кредитний рейтинг ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК"

29.05.2014
IBI-Rating повідомляє про зниження кредитного рейтингу ПАТ "МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК" з рівня uaА до рівня uaВВВ зі зміною прогнозу зі "стабільного" на "у розвитку". Додатково кредитний рейтинг Банку був внесений до Контрольного списку.

Зниження кредитного рейтингу обумовлене негативним впливом на роботу Банку погіршення економічної ситуації в країні та умов ведення бізнесу в окремих регіонах України, що спричинило виникнення проблем зі здійсненням своєчасно та у повному обсязі розрахунків з клієнтами та контрагентами Банку, а також погіршення ряду фінансових показників. Разом з тим Рейтингове агентство проінформоване Банком про початок залучення додаткових фінансових ресурсів, що може сприяти стабілізації ситуації фінансово-кредитної установи. Саме тому прогноз за рейтингом було змінено на "у розвитку".

Внесення кредитного рейтингу до Контрольного списку означає, що Рейтингове агентство більш уважно планує досліджувати дії, які мають бути здійснені Банком для нормалізації ситуації в рамках співпраці з НБУ.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua