Друк

Підтверджено кредитні рейтинги ПАТ "БАНК ФОРВАРД" та облігацій серій D та F

31.03.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ "БАНК ФОРВАРД" на рівні uaA-, прогноз "у розвитку", а також про підтвердження кредитних рейтингів облігацій серій D та F ПАТ "БАНК ФОРВАРД" на рівні uaA+ з прогнозами "у розвитку".

В аналізованому періоді показники капіталізації ПАТ "БАНК ФОРВАРД" поліпшилися та наразі перебувають на високому рівні. Крім того, за облігаційними позиками серій D та F, які рейтингуються, існує забезпечення у вигляді банківських гарантій. Разом з тим у зв’язку з кон’юктурою ринку та нестабільною ситуацією в країні підвищується уразливість Банку до окремих фінансових ризиків. Концентрація коштів власника в ресурсній базі фінансової установи свідчить про наявність підтримки з його боку, що важливо з огляду на роботу Банку у ризикованому сегменті споживчого кредитування в умовах погіршення ситуації на фінансовому ринку та в економіці країни. Також потрібно відмітити збереження доброї диверсифікації клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками та зниження уразливості Банку до валютного ризику за збереження низького рівня операцій у іноземній валюті. Протягом аналізованого періоду, навіть в умовах нестабільної ситуації та зниження реальних доходів населення, ПАТ "БАНК ФОРВАРД" здійснює прибуткову діяльність, а показники ефективності діяльності перебувають на достатньому рівні. Додатково Банк можна характеризувати, як інформаційно відкритий та прозорий.

Позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: збільшення статутного капіталу, покращення якості клієнтського кредитного портфеля. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення якості активів, підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків, зниження показників ефективності діяльності та збиткова діяльність, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "БАНК ФОРВАРД", в тому числі: річна фінансова звітність за 2010-2014 рр., планові показники діяльності на 2015 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua