Друк

Підтверджено кредитні рейтинги облігацій ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст" серій S та R

20.02.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст" серії R на рівні uaBBB, прогноз "стабільний", та про підтвердження кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій серії S на рівні uaBBB-, прогноз "стабільний".

Цільові облігації серій R та S було випущено з метою фінансування будівництва житлових будинків №35 та №36 у мікрорайоні МЖК "Інтернаціоналіст" с. Циркуни Харківського р-ну Харківської обл. Земельна ділянка, на якій ведеться будівництво, знаходиться у безстроковому користуванні у ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст". Обсяг фінансування будівництва житлового будинку №35 у мікрорайоні МЖК "Інтернаціоналіст" станом на 31.12.2014 р. становить 69% від загального кошторису (приріст за ІV квартал 2014 року - 17 в.п.). Будівництво житлового будинку №36 перебуває на початковому етапі, обсяг фінансування становить 10,8%. Емітент має значний досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями. Також IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: перевищення 50% будівельної готовності будинку №36 за умов дотримання/випередження графіку будівництва, зниження галузевих ризиків та покращення економічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст", в тому числі: фінансова звітність Емітента за 2012-2014 рр., довідкова інформація про діяльність ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст", інформація про випуски облігацій серій R і S, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua