Друк

Підтверджені кредитні рейтинги боргових інструментів ТОВ ’‘Агропродукт’‘ та ТОВ ’‘Компанія по торгівлі’‘

03.12.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів:
  • облігацій серії А емітента ТОВ ’‘Агропродукт’‘ - підтверджено на рівні uaBBB-, прогноз ‘‘стабільний’‘;
  • облігацій серії А емітента ТОВ ’‘Компанія по торгівлі’‘ - підтверджено на рівні uaBBB-, прогноз ‘‘стабільний’‘.

Підтвердження кредитних рейтингів боргових інструментів емітентів ТОВ ’‘Агропродукт’‘ та ТОВ ’‘Компанія по торгівлі’‘ зумовлено збереженням протягом 01.04?30.09.2013 р. ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Основним фактором, що впливає на рівень кредитних рейтингів, є наявність поручительства АТ ’‘ІМЕКСБАНК’‘ (кредитний рейтинг на рівні uaBBB+, прогноз ‘‘позитивний’‘) за виплатою відсоткового доходу, погашення та викупу облігацій.

Згідно публічної інформації, Емітенти, як і Поручитель, входять до юридично неоформленої групи ‘‘Примор’є’‘, яку очолює фізична особа Клімов Л. М. Показники фінансово-господарської діяльності Емітентів залишаються низькими, а боргове навантаження високим. Також слід відзначити, що ТОВ ’‘Агропродукт’‘ та ТОВ ’‘Компанія по торгівлі’‘ не проводять активної господарської діяльності за профільними напрямами.

Позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: зростання доходів Емітентів за одночасного покращення показників ефективності діяльності, зниження боргового навантаження. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: зниження кредитоспроможності Поручителя (АТ ’‘ІМЕКСБАНК’‘) та погіршення загальноекономічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження було використано матеріали, отримані від ТОВ ’‘Агропродукт’‘, в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ ’‘Агропродукт’‘ та ТОВ ’‘Компанія по торгівлі’‘, інформація про випуск облігацій серії А емітента ТОВ ‘‘Агропродукт’‘ та про випуск облігацій серії А емітента ТОВ ’‘Компанія по торгівлі’‘, інша необхідна внутрішня інформація, звітність АТ ’‘ІМЕКСБАНК’‘ за 6 міс. 2013 року, очікування IBI-Rating, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua