Друк

Підтверджені кредитні рейтинги дисконтних та цільових облігацій ТОВ ’‘Град Інвест’‘

12.09.2013
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів дисконтних облігацій ТОВ ’‘Град Інвест’‘ серії А на рівні uaССС, прогноз ‘‘стабільний’‘, а також цільових облігацій серій А, В і С на рівні uаВВ, прогноз ‘‘стабільний’‘.

Підтвердження кредитних рейтингів боргових інструментів ТОВ ’‘Град Інвест’‘ зумовлене збереженням у I півріччі 2013 року ключових факторів, що відмічалися IBI?Rating раніше. Діяльність Емітента зосереджена на ринку житлової нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, ніж в інших регіонах України. ТОВ ’‘Град Інвест’‘ не має досвіду реалізації інвестиційно-будівельних проектів, в тому числі за рахунок цільових облігацій. Зведення ЖК ’‘ОСТРОВСЬКОГО, 40’‘ здійснюється згідно затверджених графіків фінансування та будівництва. За незначних доходів від операційної діяльності результати фінансово-господарської діяльності ТОВ ’‘Град Інвест’‘ за 6 міс. 2013 року залишаються незадовільними. Крім того, слід відзначити високе боргове навантаження, а також інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

Позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: формування позитивних грошових потоків, достатніх для виконання боргових зобов’язань, випередження графіку будівництва, збільшення показника фінансової незалежності, зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: неспроможність виконання контрагентами своїх зобов’язань перед Емітентом, подальше зростання боргового навантаження, відставання від графіку будівництва та затримка фінансування, погіршення загальної економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ ‘‘Град Інвест’‘, в тому числі: фінансова звітність за 6 міс. 2013 року, інформація про випуск дисконтних облігацій серії А, інформація про випуск цільових облігацій серій А, В і С, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua