Друк

Підтверджені довгострокові кредитні рейтинги облігацій серій А, В і С емітента ТПТК "Кераміст"

17.12.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів цільових облігацій серій А, В і С ТПТК "Кераміст" на рівні uaBBB-, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитних рейтингів боргових інструментів ТПТК "Кераміст" зумовлено збереженням у ІІІ кварталі 2012 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. ТПТК "Кераміст" здійснило значний обсяг капіталовкладень у будівництво по вул. К. Маркса в м. Ялта – 82,5 млн. грн., що складає 87,9% кошторисної вартості будівництва. Вагомий вплив на рівень кредитного рейтингу має високий рівень продажів квартир ЖК "Бригантина" (71% реалізації станом на 04.12.2012 р.), що зумовлений стабільністю попиту на житлову нерухомість в м. Ялта. При цьому ТПТК "Кераміст" не має досвіду реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями, а його діяльність протягом IІI кварталу 2012 року була збитковою.

На думку IBI-Rating, позитивно на кредитні рейтинги може вплинути: зростання ефективності діяльності, випередження затвердженого графіку будівництва, зниження галузевих ризиків та покращення загальноекономічної ситуації в країні. Негативно позначитися на кредитних рейтингах може: погіршення фінансових результатів та зростання боргового навантаження, несвоєчасність фінансування, затримка будівництва, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТПТК "Кераміст", в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2012 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua