Друк

Підтверджені довгострокові кредитні рейтинги облігацій серій А, В та І емітента ТОВ "Укржилстрой плюс"

09.01.2013

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів цільових облігацій серій А, В та І ТОВ "Укржилстрой плюс" на рівні uaBB, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитних рейтингів боргових інструментів ТОВ "Укржилстрой плюс" зумовлено збереженням у ІІІ кварталі 2012 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. ТОВ "Укржилстрой плюс" має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів і передачі приміщень за цільовими облігаціями та може проводити роботи власними силами й практично на всіх етапах будівництва. При цьому існує ризик недофінансування будівництва об’єктів через низький попит на ринку нерухомості у м. Іллічівськ, на якому веде діяльність Емітент. Діяльність ТОВ "Укржилстрой плюс" залишається збитковою - непокритий збиток на 30.09.2012 р. становив 5,4 млн. грн.

На думку IBI-Rating, позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: покращення фінансових результатів Емітента за одночасного зростання ефективності діяльності, зниження галузевих ризиків та покращення загальноекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: зростання боргового навантаження, відставання від графіку будівництва, проблеми з фінансуванням будівництва, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Укржилстрой плюс", в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2012 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua